Gå til hovedindhold

Wavin 40 x 40 mm x 87,5° Grenrør afløb grå PP

WavinSanitetEAN: 5708525151348
Pris fra 23 krtil 36,25 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 13,25 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 22,48 kr 10. maj

Sammenlign priser på Wavin 40 x 40 mm x 87,5° Grenrør afløb grå PP og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin grenrr, 40x40 mm, 88,5, gr, HT/PP
23 kr
Til butik
Wavin grenrr, 40x40 mm, 88,5, gr, HT/PP billede

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: WATTOO.DK VVS Aflb & kloak Aflbsrr & fittings Gr rr til aflb Gr grenrr
EAN: 5708525151348
Varenr.: 186301040
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin grenrør, 87,5°, Ø40x40 mm, plast, grå
26 kr
Til butik
Wavin grenrør, 87,5°, Ø40x40 mm, plast, grå billede

Produktinformation

Wavin afløbsrør og fittings anvendes til afledning af spildevand i alle installationer over jord. Alle fittings fra Wavin er medFix-lock tætningsringe der tætner på tre punkter og garanterer tæt samling. Teknisk data:- Materiale: PP-plast- Type:Grenrør på...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Afløb
Farve: gray
Størrelse: 40x40mm
EAN: 5708525151348
Varenr.: 186301040
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin grenrør, 87,5°, Ø40x40 mm, plast, grå
30 kr
Til butik
Wavin grenrør, 87,5°, Ø40x40 mm, plast, grå billede

Produktinformation

Wavin grå grenrør 40/40 mm - 87,5 gr Wavin Wafix afløbsrør og fittings anvendes til sikker bortledelse af spildevand fra afløbsinstallationer i bygninger over jord. Wafix-systemet er fremstillet af genanvendeligt PP-plast.Alle Wavins fittings er med Fix-l...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Afløb
Farve: gray
Størrelse: 40x40mm
EAN: 5708525151348
Varenr.: 186301040
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix pp grenrør 88,5° ø40 x ø40 mm grå
30 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin pp 40/40x88,5gr grenrørgrå
30 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin 40 x 40 mm x 87,5° Grenrør afløb grå PP
30,46 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin grenrør, 87,5°, Ø40x40 mm, plast, grå
31 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin 40 x 40 mm x 87,5° Grenrør afløb grå PP
32,74 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Wafix HC PP grenrør 40-40 mm. 88.5 gr.
36,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin 40 x 40 mm x 87,5° Grenrør afløb grå PP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin 40 x 40 mm x 87,5° Grenrør afløb grå PP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK23 kr23 krKøb
2LavprisVVS26 kr26 krKøb
3BilligVVS DK30 kr30 krKøb
4Proshop DK30 kr69 krKøb
5MaintainIt30 kr30 krKøb
6CS MEGASTORE DK30,46 kr69,46 krKøb
7CompletVVS31 kr31 krKøb
8EL-GROSSISTEN32,74 kr32,74 krKøb
9vvsfittings.dk36,25 kr36,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin 40 x 40 mm x 87,5° Grenrør afløb grå PP

PriceData har fulgt prisen på Wavin 40 x 40 mm x 87,5° Grenrør afløb grå PP i 138 dage. Laveste pris i perioden er 22 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 23 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23 kr.

Den nuværende pris på 23 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Wavin 40 x 40 mm x 87,5° Grenrør afløb grå PP. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Wavin 40 x 40 mm x 87,5° Grenrør afløb grå PP de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202623 kr
10. maj 202622,48 kr
4. apr. 202623 kr1 kr (5%)
14. jan. 202622 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret