Gå til hovedindhold

Wavin 50 x 50 mm x 87,5° Grenrør afløb grå PP Wavin

WavinSanitetEAN: 5907444302514
Pris fra 33 krtil 43,75 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 10,75 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 26 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Wavin 50 x 50 mm x 87,5° Grenrør afløb grå PP Wavin og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 33 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin grenrør, 87,5°, Ø50x50 mm, plast, grå
33 kr
Til butik
Wavin grenrør, 87,5°, Ø50x50 mm, plast, grå billede

Produktinformation

Wavin afløbsrør og fittings anvendes til afledning af spildevand i alle installationer over jord. Alle fittings fra Wavin er medFix-lock tætningsringe der tætner på tre punkter og garanterer tæt samling. Teknisk data:- Materiale: PP-plast- Type:Grenrør på...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Afløb
Farve: gray
Størrelse: 50x50mm
EAN: 5907444302514
Varenr.: 186301050
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix pp grenrør 88,5° ø50 x ø50 mm grå
34 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin 50 x 50 mm x 87,5° Grenrør afløb grå PP Wavin
35 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin grenrr, 50x50 mm, 88,5, gr, HT/PP
35,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin grenrør, 87,5°, Ø50x50 mm, plast, grå
37 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin pp 50/50x88,5gr grenrørgrå
37,5 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin grenrør, 87,5°, Ø50x50 mm, plast, grå
38 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin Ø50 x 87,5° grenrør PP grå
40,3 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Wafix HC PP grenrør 50-50 mm. 88.5 gr.
43,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin 50 x 50 mm x 87,5° Grenrør afløb grå PP Wavin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin 50 x 50 mm x 87,5° Grenrør afløb grå PP Wavin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS33 kr33 krKøb
2Proshop DK34 kr73 krKøb
3CS MEGASTORE DK35 kr74 krKøb
4WATTOO.DK35,25 kr35,25 krKøb
5BilligVVS DK37 kr37 krKøb
6MaintainIt37,5 kr37,5 krKøb
7CompletVVS38 kr38 krKøb
8EL-GROSSISTEN40,3 kr40,3 krKøb
9vvsfittings.dk43,75 kr43,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin 50 x 50 mm x 87,5° Grenrør afløb grå PP Wavin

PriceData har fulgt prisen på Wavin 50 x 50 mm x 87,5° Grenrør afløb grå PP Wavin i 164 dage. Laveste pris i perioden er 25 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 33 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 27 kr.

Den nuværende pris på 33 kr er 22% over normalprisen. Prisen er steget 20% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Wavin 50 x 50 mm x 87,5° Grenrør afløb grå PP Wavin. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Wavin 50 x 50 mm x 87,5° Grenrør afløb grå PP Wavin de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202633 kr1,89 kr (6%)
30. maj 202631,11 kr4,11 kr (15%)
26. maj 202627 kr4,11 kr (13%)
24. maj 202631,11 kr4,11 kr (15%)
17. maj 202627 kr
16. maj 202627,55 kr
12. maj 202627 kr
11. maj 202627,55 kr
18. apr. 202627 kr2,5 kr (8%)
17. apr. 202629,5 kr2,5 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret