Gå til hovedindhold

Wavin Wafix afløbsbøjning, 88,5°, Ø50 mm, plast, hvid

WavinSanitetEAN: 5907444310939
Pris fra 15,89 krtil 23,75 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 7,86 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 14 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Wavin Wafix afløbsbøjning, 88,5°, Ø50 mm, plast, hvid og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 15.89 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wavin Pp Bøjn 88 Gr 50Mm M/1Mf Hvid
15,89 kr
Til butik
Wavin Pp Bøjn 88 Gr 50Mm M/1Mf Hvid billede

Produktinformation

Wavin PP bøjning 88,5 grader Ø 50 mm hvid Søgetermer: 0218160994 - - 186114350 - 5907444310939

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Apparel & Accessories
EAN: 5907444310939
Varenr.: 8015107653954
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsbøjning, 88,5°, Ø50 mm, plast, hvid
17 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin Bjning hvid HT/PP 88,5 - 50 mm
17,9 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsbøjning, 88,5°, Ø50 mm, plast, hvid
18 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin pp bøjn 88 gr 50mm m/1mf hvid
18,75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsbøjning, 88,5°, Ø50 mm, plast, hvid
19 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin Ø50mm x 87,5° Bøjning, PP hvid
20,56 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Wafix PP bøjning 50 mm. 88,5°. Hvid
22,5 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix pp bøjning 88,5° x 50 mm hvid
23 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin PP bøjning 88,5 grader Ø 50 mm hvid
23,03 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin 50 mm x 88,5 ° Wafix PP bøjning hvid
23,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix afløbsbøjning, 88,5°, Ø50 mm, plast, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix afløbsbøjning, 88,5°, Ø50 mm, plast, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk15,89 kr15,89 krKøb
2LavprisVVS17 kr17 krKøb
3WATTOO.DK17,9 kr17,9 krKøb
4BilligVVS DK18 kr18 krKøb
5MaintainIt18,75 kr18,75 krKøb
6CompletVVS19 kr19 krKøb
7EL-GROSSISTEN20,56 kr20,56 krKøb
8vvsfittings.dk22,5 kr22,5 krKøb
9Proshop DK23 kr62 krKøb
10CS MEGASTORE DK23,03 kr62,03 krKøb
11VVS.dk23,75 kr23,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Wafix afløbsbøjning, 88,5°, Ø50 mm, plast, hvid

PriceData har fulgt prisen på Wavin Wafix afløbsbøjning, 88,5°, Ø50 mm, plast, hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 14 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 17 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 15 kr.

Den nuværende pris på 15,89 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Wavin Wafix afløbsbøjning, 88,5°, Ø50 mm, plast, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Wavin Wafix afløbsbøjning, 88,5°, Ø50 mm, plast, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202615,89 kr1,11 kr (7%)
19. maj 202617 kr1,11 kr (7%)
4. maj 202615,89 kr
3. maj 202615,75 kr1,75 kr (13%)
18. apr. 202614 kr
17. apr. 202614,9 kr
9. mar. 202614 kr
8. mar. 202614,9 kr
14. feb. 202614 kr
6. feb. 202614,9 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret