Gå til hovedindhold

Wavin Wafix afløbsbøjning, 88,5°, Ø40 mm, plast, hvid

WavinSanitetEAN: 5708525151607
Pris fra 15 krtil 34 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 19 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 14 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Wavin Wafix afløbsbøjning, 88,5°, Ø40 mm, plast, hvid og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 15 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Wafix PP bøjning 40 mm. 88,5 °. Hvid
15 kr
Til butik
Wavin Wafix PP bøjning 40 mm. 88,5 °. Hvid billede

Produktinformation

Wafix PP systemet er fremstillet af det genanvendelige PP (Polypropylen), hvilket giver både rør og fittings gode fysiske og kemiske egenskaber. Det anvendte PP materiale har et højt E-modul, hvilket giver rørene en god længde stivhed og en stor slagstyrk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 5708525151607
Varenr.: 2474758
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wavin Pp Bøjn 88 Gr 40Mm M/1Mf Hvid
15,89 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin Bjning hvid HT/PP 88,5 - 40 mm
17,9 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin pp bøjn 88 gr 40mm m/1mf hvid
18,75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsbøjning, 88,5°, Ø40 mm
19 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
WAVIN PP BØJN 88 GR 40MM M/1MF HVID
20,56 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Wafix PP bøjning 40 mm. 88,5°. Hvid
22,5 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix pp bøjning 88,5° x 40 mm hvid
23 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin PP bøjning 88,5 grader Ø 40 mm hvid
26,3 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsbøjning, 88,5°, Ø40 mm
31 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsbøjning, 88,5°, Ø40 mm, plast, hvid
34 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix afløbsbøjning, 88,5°, Ø40 mm, plast, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix afløbsbøjning, 88,5°, Ø40 mm, plast, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk15 kr15 krKøb
2Billigelogvvs.dk15,89 kr15,89 krKøb
3WATTOO.DK17,9 kr17,9 krKøb
4MaintainIt18,75 kr18,75 krKøb
5CompletVVS19 kr19 krKøb
6EL-GROSSISTEN20,56 kr20,56 krKøb
7vvsfittings.dk22,5 kr22,5 krKøb
8Proshop DK23 kr62 krKøb
9CS MEGASTORE DK26,3 kr65,3 krKøb
10LavprisVVS31 kr31 krKøb
11BilligVVS DK34 kr34 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Wafix afløbsbøjning, 88,5°, Ø40 mm, plast, hvid

PriceData har fulgt prisen på Wavin Wafix afløbsbøjning, 88,5°, Ø40 mm, plast, hvid i 173 dage. Laveste pris i perioden er 14 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 15,89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 15 kr.

Den nuværende pris på 15 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Wavin Wafix afløbsbøjning, 88,5°, Ø40 mm, plast, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Wavin Wafix afløbsbøjning, 88,5°, Ø40 mm, plast, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202615 kr
29. maj 202615,89 kr
28. maj 202615 kr
21. maj 202615,89 kr
15. maj 202615 kr
14. maj 202615,89 kr
6. maj 202615 kr
5. maj 202615,89 kr
3. maj 202615 kr
30. apr. 202614,9 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret