Gå til hovedindhold

Wavin Wafix grenrør, 88,5°, Ø50 mm, plast, hvid

WavinSanitetEAN: 5907444311264
Pris fra 30 krtil 40,68 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 10,68 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 25 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Wavin Wafix grenrør, 88,5°, Ø50 mm, plast, hvid og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 30 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Wafix PP grenrør 50-50mm. 88,5 °. Hvid
30 kr
Til butik
Wavin Wafix PP grenrør 50-50mm. 88,5 °. Hvid billede

Produktinformation

Wafix PP systemet er fremstillet af det genanvendelige PP (Polypropylen), hvilket giver både rør og fittings gode fysiske og kemiske egenskaber. Det anvendte PP materiale har et højt E-modul, hvilket giver rørene en god længde stivhed og en stor slagstyrk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 5907444311264
Varenr.: 2460802
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin Wafix grenrør, 88,5°, Ø50 mm, plast, hvid
34 kr
Til butik
Wavin Wafix grenrør, 88,5°, Ø50 mm, plast, hvid billede

Produktinformation

Wavin Wafix PP 50 mm grenrør med 2 muffer Dette grenrør fra Wavin Wafix-serien bruges til at skabe en tæt og stabil forgrening i afløbssystemet. Med en vinkel på 88,5° og 2 muffer passer det til Ø50 mm rør i både gennemløb og gren. En klassisk løsning til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Afløb
Farve: white
Størrelse: 50mm
EAN: 5907444311264
Varenr.: 186301350
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix pp grenrør 88,5° ø50 x ø50 mm hvid
34 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin PP grenrør 88,5 grader Ø 50-50 mm hvid
35,14 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wavin Pp 50/50X88,5Gr Grenrørhvid
36,46 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin Wafix grenrør, 88,5°, Ø50 mm, plast, hvid
37 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin pp 50/50x88,5gr grenrørhvid
37,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
WAVIN PP 50/50X88,5GR GRENRØRHVID
40,68 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix grenrør, 88,5°, Ø50 mm, plast, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix grenrør, 88,5°, Ø50 mm, plast, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk30 kr30 krKøb
2BilligVVS DK34 kr34 krKøb
3Proshop DK34 kr73 krKøb
4CS MEGASTORE DK35,14 kr74,14 krKøb
5Billigelogvvs.dk36,46 kr36,46 krKøb
6CompletVVS37 kr37 krKøb
7MaintainIt37,5 kr37,5 krKøb
8EL-GROSSISTEN40,68 kr40,68 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Wafix grenrør, 88,5°, Ø50 mm, plast, hvid

PriceData har fulgt prisen på Wavin Wafix grenrør, 88,5°, Ø50 mm, plast, hvid i 166 dage. Laveste pris i perioden er 25 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 31,27 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 27 kr.

Den nuværende pris på 30 kr er 11% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Wavin Wafix grenrør, 88,5°, Ø50 mm, plast, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Wavin Wafix grenrør, 88,5°, Ø50 mm, plast, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202630 kr1,27 kr (4%)
24. maj 202631,27 kr1,27 kr (4%)
17. maj 202630 kr1,92 kr (7%)
10. maj 202628,08 kr1,77 kr (6%)
9. maj 202629,85 kr
8. maj 202630 kr1 kr (3%)
6. maj 202629 kr1 kr (3%)
5. maj 202630 kr2 kr (7%)
3. maj 202628 kr3 kr (12%)
18. apr. 202625 kr2 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret