Gå til hovedindhold

Wavin Wafix afløbsbøjning, 87°, Ø50 mm, plast, grå

WavinSanitetEAN: 5907444302248
Pris fra 17,49 krtil 24,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 7,26 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 12 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Wavin Wafix afløbsbøjning, 87°, Ø50 mm, plast, grå og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 17.49 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin PP bøjning 88,5 grader Ø 50 mm grå
17,49 kr
Til butik
Wavin PP bøjning 88,5 grader Ø 50 mm grå billede

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
Kategori: Grå afløbsrør
Farve: 1
Artikel nr.: NOR-1450313
EAN: 5907444302248
Varenr.: 3525670
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsbøjning, 87°, Ø50 mm
18 kr
Til butik
Wavin Wafix afløbsbøjning, 87°, Ø50 mm billede

Produktinformation

Wavin grå bøjning 50 mm - 87 gr. Wavin Wafix afløbsrør og fittings anvendes til sikker bortledelse af spildevand fra afløbsinstallationer i bygninger over jord. Wafix-systemet er fremstillet af genanvendeligt PP-plast.Alle Wavins fittings er med Fix-lock...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Afløb
Farve: gray
Størrelse: 50mm
EAN: 5907444302248
Varenr.: 186114050
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wavin Pp Bøjn. 88 Gr 50Mm M/1Mf Grå
18,07 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin pp bøjn. 88 gr 50mm m/1mf grå
18,75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsbøjning, 87°, Ø50 mm, plast, grå
19 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin Ø50 mm 87° bøjning PP grå
20,16 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix pp bøjning 88,5° x 50 mm grå
22 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin 50 mm 87 ° grå PP-afløbsbøjning
24,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix afløbsbøjning, 87°, Ø50 mm, plast, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix afløbsbøjning, 87°, Ø50 mm, plast, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK17,49 kr56,49 krKøb
2BilligVVS DK18 kr18 krKøb
3Billigelogvvs.dk18,07 kr18,07 krKøb
4MaintainIt18,75 kr18,75 krKøb
5CompletVVS19 kr19 krKøb
6EL-GROSSISTEN20,16 kr20,16 krKøb
7Proshop DK22 kr61 krKøb
8VVS.dk24,75 kr24,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Wafix afløbsbøjning, 87°, Ø50 mm, plast, grå

PriceData har fulgt prisen på Wavin Wafix afløbsbøjning, 87°, Ø50 mm, plast, grå i 165 dage. Laveste pris i perioden er 12 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 17,49 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 14 kr.

Den nuværende pris på 17,49 kr er 25% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Wavin Wafix afløbsbøjning, 87°, Ø50 mm, plast, grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Wavin Wafix afløbsbøjning, 87°, Ø50 mm, plast, grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202617,49 kr2,49 kr (17%)
30. maj 202615 kr2 kr (15%)
26. maj 202613 kr2,57 kr (17%)
24. maj 202615,57 kr2,57 kr (20%)
17. maj 202613 kr2,57 kr (17%)
16. maj 202615,57 kr2,57 kr (20%)
12. maj 202613 kr2,57 kr (17%)
11. maj 202615,57 kr2,57 kr (20%)
18. apr. 202613 kr1,94 kr (13%)
17. apr. 202614,94 kr1,94 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret