Gå til hovedindhold

Wavin Wafix afløbsbøjning, 45°, Ø32 mm, plast, grå

WavinSanitetEAN: 5907444309735
Pris fra 16 krtil 22 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 6 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 13 kr 26. maj

Sammenlign priser på Wavin Wafix afløbsbøjning, 45°, Ø32 mm, plast, grå og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 16 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsbøjning, 45°, Ø32 mm
16 kr
Til butik
Wavin Wafix afløbsbøjning, 45°, Ø32 mm billede

Produktinformation

Wavin grå bøjning 32 mm - 45 gr. Wavin Wafix afløbsrør og fittings anvendes til sikker bortledelse af spildevand fra afløbsinstallationer i bygninger over jord. Wafix-systemet er fremstillet af genanvendeligt PP-plast.Alle Wavins fittings er med Fix-lock...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Afløb
Farve: gray
Størrelse: 32mm
EAN: 5907444309735
Varenr.: 186154032
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wavin Pp Bøjn 45 Gr 32Mm M/1Mf Grå
16,72 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin pp bøjn 45 gr 32mm m/1mf grå
17,5 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsbøjning, 45°, Ø32 mm, plast, grå
18 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin 32 mm 45° grå PP-afløbsbøjning
18,65 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin PP bøjning 45 grader Ø 32 mm grå
21,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix pp bøjning 45° x 32 mm grå
22 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix afløbsbøjning, 45°, Ø32 mm, plast, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix afløbsbøjning, 45°, Ø32 mm, plast, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK16 kr16 krKøb
2Billigelogvvs.dk16,72 kr16,72 krKøb
3MaintainIt17,5 kr17,5 krKøb
4CompletVVS18 kr18 krKøb
5EL-GROSSISTEN18,65 kr18,65 krKøb
6CS MEGASTORE DK21,95 kr60,95 krKøb
7Proshop DK22 kr61 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Wafix afløbsbøjning, 45°, Ø32 mm, plast, grå

PriceData har fulgt prisen på Wavin Wafix afløbsbøjning, 45°, Ø32 mm, plast, grå i 180 dage. Laveste pris i perioden er 12 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 16 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 14 kr.

Den nuværende pris på 16 kr er 14% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Wavin Wafix afløbsbøjning, 45°, Ø32 mm, plast, grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Wavin Wafix afløbsbøjning, 45°, Ø32 mm, plast, grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202616 kr1 kr (7%)
30. maj 202615 kr2 kr (15%)
26. maj 202613 kr2,47 kr (16%)
24. maj 202615,47 kr2,47 kr (19%)
17. maj 202613 kr1,64 kr (11%)
16. maj 202614,64 kr1,64 kr (13%)
12. maj 202613 kr1,64 kr (11%)
11. maj 202614,64 kr1,64 kr (13%)
3. apr. 202613 kr1 kr (8%)
5. feb. 202612 kr2 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret