Gå til hovedindhold

Wavin Wafix afløbsbøjning, 30°, Ø50 mm, plast, grå

WavinSanitetEAN: 5907444302187
Pris fra 18,43 krtil 41,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 23,32 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 14 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Wavin Wafix afløbsbøjning, 30°, Ø50 mm, plast, grå og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18.43 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wavin Pp Bøjn 30Gr 50Mm M/1Mf Grå
18,43 kr
Til butik
Wavin Pp Bøjn 30Gr 50Mm M/1Mf Grå billede

Produktinformation

Wavin PP bøjning 30 grader Ø 50mm grå Søgetermer: 0218161142 - - 186164050 - 5907444302187

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Plumbing
EAN: 5907444302187
Varenr.: 8015107162434
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin pp bøjn 30gr 50mm m/1mf grå
18,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsbøjning, 30°, Ø50 mm, plast, grå
19 kr
Til butik
Wavin Wafix afløbsbøjning, 30°, Ø50 mm, plast, grå billede

Produktinformation

Wavin grå bøjning 50 mm - 30 gr. Wavin Wafix afløbsrør og fittings anvendes til sikker bortledelse af spildevand fra afløbsinstallationer i bygninger over jord. Wafix-systemet er fremstillet af genanvendeligt PP-plast.Alle Wavins fittings er med Fix-lock...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Afløb
Farve: gray
Størrelse: 50mm
EAN: 5907444302187
Varenr.: 186164050
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsbøjning, 30°, Ø50 mm, plast, grå
20 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin Ø50 mm 30° bøjning PP grå
20,56 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix pp bøjning 30° x 50 mm grå
23 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WAFIX bøjning grå 50X30 gr - lysgrå PP
23,03 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin 50 mm 30 ° grå PP-afløbsbøjning
41,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix afløbsbøjning, 30°, Ø50 mm, plast, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix afløbsbøjning, 30°, Ø50 mm, plast, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk18,43 kr18,43 krKøb
2MaintainIt18,75 kr18,75 krKøb
3BilligVVS DK19 kr19 krKøb
4CompletVVS20 kr20 krKøb
5EL-GROSSISTEN20,56 kr20,56 krKøb
6Proshop DK23 kr62 krKøb
7CS MEGASTORE DK23,03 kr62,03 krKøb
8VVS.dk41,75 kr41,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Wafix afløbsbøjning, 30°, Ø50 mm, plast, grå

PriceData har fulgt prisen på Wavin Wafix afløbsbøjning, 30°, Ø50 mm, plast, grå i 166 dage. Laveste pris i perioden er 14 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 18,43 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 15 kr.

Den nuværende pris på 18,43 kr er 23% over normalprisen. Prisen er steget 16% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Wavin Wafix afløbsbøjning, 30°, Ø50 mm, plast, grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Wavin Wafix afløbsbøjning, 30°, Ø50 mm, plast, grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202618,43 kr3,43 kr (23%)
26. maj 202615 kr
24. maj 202615,89 kr
17. maj 202615 kr
16. maj 202615,89 kr
12. maj 202615 kr
11. maj 202615,89 kr
18. apr. 202615 kr
17. apr. 202615,24 kr
3. apr. 202615 kr1 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret