Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Wavin Tigris K5 overgang med nippel 25 mm x 3/4''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker

EL-GrossistenSanitetEAN: 4026294918759
Pris fra 44 krtil 50 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 6 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 40 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Wavin Tigris K5 overgang med nippel 25 mm x 3/4''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 44 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Overgangsnippel Tigris K5 25mm - 3/4''
44 kr
Til butik
Overgangsnippel Tigris K5 25mm - 3/4'' billede

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
Kategori: Alupex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: NOR-+3079802
EAN: 4026294918759
Varenr.: 6712106
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin Tigris K5 overgang 25x3/4" med nippel
45,08 kr
Til butik
Wavin Tigris K5 overgang 25x3/4" med nippel billede

Produktinformation

Wavin Tigris K5 og M5 presfittings er designet og udviklet til nem installation, optimeret flow performance, og så fløjter systemet ved ikke-presset samlinger. Tigris K5 og M5 er testet, således de opfylder betingelserne til at transportere vand i 50 år v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4026294918759
Varenr.: 15843025944911
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Tigris K5 overgang med nippel 25 mm x 3/4''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker
50 kr
Til butik
Wavin Tigris K5 overgang med nippel 25 mm x 3/4''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker billede

Produktinformation

WavinTigris K5 er et radialt presfittingsystem med flerlags rør og fittings i PPSU. De væsentligste installationsområder er brugsvand, radiatorforbindelser og gulvvarme.Alle Tigris fittings opfylder de specifikke krav for brugsvandsinstallationer, radiato...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Overgange med nippel
Størrelse: 3/4 ''
EAN: 4026294918759
Varenr.: 088165124

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris K5 overgang med nippel 25 mm x 3/4''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris K5 overgang med nippel 25 mm x 3/4''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK44 kr83 krKøb
2EL-GROSSISTEN45,08 kr45,08 krKøb
3vvsfittings.dk50 kr50 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Tigris K5 overgang med nippel 25 mm x 3/4''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker

PriceData har fulgt prisen på Wavin Tigris K5 overgang med nippel 25 mm x 3/4''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker i 176 dage. Laveste pris i perioden er 40 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 45,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 43 kr.

Den nuværende pris på 44 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Wavin Tigris K5 overgang med nippel 25 mm x 3/4''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Wavin Tigris K5 overgang med nippel 25 mm x 3/4''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202644 kr1,75 kr (4%)
8. maj 202645,75 kr
7. maj 202645 kr1 kr (2%)
18. apr. 202644 kr4 kr (10%)
17. apr. 202640 kr1 kr (2%)
15. apr. 202641 kr1 kr (2%)
3. mar. 202642 kr
2. mar. 202641,75 kr
24. feb. 202641 kr1 kr (2%)
22. feb. 202642 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret