Gå til hovedindhold

Wavin Tigris K5 kobling 16 mm. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker

WavinSanitetEAN: 4026294918261
Pris fra 27,51 krtil 31 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 3,49 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 27,5 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Wavin Tigris K5 kobling 16 mm. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27.51 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin Tigris K5 kobling 16mm
27,51 kr
Til butik
Wavin Tigris K5 kobling 16mm billede

Produktinformation

Wavin Tigris K5 og M5 presfittings er designet og udviklet til nem installation, optimeret flow performance, og så fløjter systemet ved ikke-presset samlinger. Tigris K5 og M5 er testet, således de opfylder betingelserne til at transportere vand i 50 år v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4026294918261
Varenr.: 15843040264527
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Tigris K5 kobl.16mm -
30 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Tigris K5 kobling 16 mm. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker
30 kr
Til butik
Wavin Tigris K5 kobling 16 mm. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker billede

Produktinformation

WavinTigris K5 er et radialt presfittingsystem med flerlags rør og fittings i PPSU. De væsentligste installationsområder er brugsvand, radiatorforbindelser og gulvvarme.Alle Tigris fittings opfylder de specifikke krav for brugsvandsinstallationer, radiato...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Koblinger
EAN: 4026294918261
Varenr.: 088162016
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin Tigris K5 samling preskobling, 16 mm x 16 mm
31 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris K5 kobling 16 mm. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris K5 kobling 16 mm. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN27,51 kr27,51 krKøb
2CS MEGASTORE DK30 kr69 krKøb
3vvsfittings.dk30 kr30 krKøb
4WATTOO.DK31 kr31 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Tigris K5 kobling 16 mm. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker

PriceData har fulgt prisen på Wavin Tigris K5 kobling 16 mm. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker i 183 dage. Laveste pris i perioden er 25 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 30 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 27 kr.

Den nuværende pris på 27,51 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Wavin Tigris K5 kobling 16 mm. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Wavin Tigris K5 kobling 16 mm. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202627,51 kr2,49 kr (8%)
8. maj 202630 kr2,5 kr (9%)
30. apr. 202627,5 kr
23. feb. 202627 kr
8. feb. 202627,5 kr2,5 kr (8%)
7. feb. 202630 kr2,5 kr (9%)
30. jan. 202627,5 kr1,25 kr (5%)
9. jan. 202626,25 kr1,25 kr (5%)
6. jan. 202625 kr1,36 kr (5%)
5. jan. 202626,36 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret