Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Wavin Tigris K5 overgang med nippel 20 mm x 3/4''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker

EL-GrossistenSanitetEAN: 4026294918742
Pris fra 40 krtil 45 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 5 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 37 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Wavin Tigris K5 overgang med nippel 20 mm x 3/4''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Overgangsnippel Tigris K5 20mm - 3/4''
40 kr
Til butik
Overgangsnippel Tigris K5 20mm - 3/4'' billede

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: NOR-+3079801
EAN: 4026294918742
Varenr.: 6731894
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin Tigris K5 overgang 20x3/4" med nippel
40,69 kr
Til butik
Wavin Tigris K5 overgang 20x3/4" med nippel billede

Produktinformation

Wavin Tigris K5 og M5 presfittings er designet og udviklet til nem installation, optimeret flow performance, og så fløjter systemet ved ikke-presset samlinger. Tigris K5 og M5 er testet, således de opfylder betingelserne til at transportere vand i 50 år v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4026294918742
Varenr.: 15843028468047
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Tigris K5 overgang med nippel 20 mm x 3/4''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker
45 kr
Til butik
Wavin Tigris K5 overgang med nippel 20 mm x 3/4''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker billede

Produktinformation

WavinTigris K5 er et radialt presfittingsystem med flerlags rør og fittings i PPSU. De væsentligste installationsområder er brugsvand, radiatorforbindelser og gulvvarme.Alle Tigris fittings opfylder de specifikke krav for brugsvandsinstallationer, radiato...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Overgange med nippel
Størrelse: 3/4 ''
EAN: 4026294918742
Varenr.: 088165121

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris K5 overgang med nippel 20 mm x 3/4''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris K5 overgang med nippel 20 mm x 3/4''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK40 kr79 krKøb
2EL-GROSSISTEN40,69 kr40,69 krKøb
3vvsfittings.dk45 kr45 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Tigris K5 overgang med nippel 20 mm x 3/4''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker

PriceData har fulgt prisen på Wavin Tigris K5 overgang med nippel 20 mm x 3/4''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker i 171 dage. Laveste pris i perioden er 37 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 45 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 40 kr.

Den nuværende pris på 40 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Wavin Tigris K5 overgang med nippel 20 mm x 3/4''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Wavin Tigris K5 overgang med nippel 20 mm x 3/4''. PPSU. Til U, UP, H, B , TH bakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202640 kr1,75 kr (4%)
15. maj 202641,75 kr3,25 kr (7%)
11. maj 202645 kr
10. maj 202644,25 kr1,75 kr (4%)
8. maj 202642,5 kr3,5 kr (9%)
6. maj 202639 kr2,25 kr (5%)
5. maj 202641,25 kr2,25 kr (6%)
3. maj 202639 kr1,75 kr (4%)
1. maj 202640,75 kr1,75 kr (4%)
30. apr. 202639 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret