Gå til hovedindhold

Nordisk Wavin Wavin 40 mm jordvarmerør - 40X2,4 mm, PE 80, PN8, SDR17, 100 m - (100 meter)

Nordisk WavinSanitetEAN: 5708525403379
Pris fra 19 krtil 2.809 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 2.790 kr (99% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 14 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Wavin 40 mm jordvarmerør - 40X2,4 mm, PE 80, PN8, SDR17, 100 m - (100 meter) og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 19 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin jordvarmerør 40x2,4 mm PE 80/PN6, 100 m
19 kr
Til butik
Wavin jordvarmerør 40x2,4 mm PE 80/PN6, 100 m billede

Produktinformation

Jordvarmerør wavin 100m 40mm pn6 sdr17

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Produkter UG 1
EAN: 5708525403379
Varenr.: 242491
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin 40 mm jordvarmerør - 40X2,4 mm, PE 80, PN8, SDR17, 100 m - (100 meter)
2.809 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin 40 mm jordvarmerør - 40X2,4 mm, PE 80, PN8, SDR17, 100 m - (100 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin 40 mm jordvarmerør - 40X2,4 mm, PE 80, PN8, SDR17, 100 m - (100 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk19 kr19 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.809 kr3.008 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin 40 mm jordvarmerør - 40X2,4 mm, PE 80, PN8, SDR17, 100 m - (100 meter)

PriceData har fulgt prisen på Wavin 40 mm jordvarmerør - 40X2,4 mm, PE 80, PN8, SDR17, 100 m - (100 meter) i 175 dage. Laveste pris i perioden er 14 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 1.936 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 117 kr.

Den nuværende pris på 19 kr er 84% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 54% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Wavin 40 mm jordvarmerør - 40X2,4 mm, PE 80, PN8, SDR17, 100 m - (100 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Wavin 40 mm jordvarmerør - 40X2,4 mm, PE 80, PN8, SDR17, 100 m - (100 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202619 kr1 kr (5%)
29. maj 202620 kr1 kr (5%)
27. maj 202619 kr1 kr (5%)
25. maj 202620 kr37,5 kr (65%)
24. maj 202657,5 kr37,5 kr (188%)
6. maj 202620 kr21,25 kr (52%)
5. maj 202641,25 kr26,25 kr (175%)
24. apr. 202615 kr1 kr (7%)
17. apr. 202614 kr1 kr (7%)
15. apr. 202615 kr1 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret