Gå til hovedindhold

40 x 32 mm Reduktionsrør excentrisk afløb hvid PP Wavin

WavinSanitetEAN: 5708525339029
Pris fra 12,83 krtil 43 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 30,17 kr (70% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 11,38 kr 24. apr.

Sammenlign priser på 40 x 32 mm Reduktionsrør excentrisk afløb hvid PP Wavin og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12.83 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Uponor PP reduktion 40 mm /32 mm, hvid
12,83 kr
Til butik
Uponor PP reduktion 40 mm /32 mm, hvid billede

Produktinformation

Produktinformation: Dimension: 40 mm / 32 mm Materiale: hvid PP

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Reduktioner til Hvidt afløb
EAN: 5708525339029
Varenr.: 42284
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wavin Pp 40/32Mm Reduktion Hvid
22,18 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
40 x 32 mm Reduktionsrør excentrisk afløb hvid PP Wavin
25,75 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin pp 40/32mm reduktion hvid
26,25 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin 40/32 mm wafix pp reduktion hvid
27 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Wafix PP reduktion 40-32mm. Hvid
31,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wafix PP reduktion lang 40 x 32 mm hvid
43 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 40 x 32 mm Reduktionsrør excentrisk afløb hvid PP Wavin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 40 x 32 mm Reduktionsrør excentrisk afløb hvid PP Wavin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk12,83 kr12,83 krKøb
2Billigelogvvs.dk22,18 kr22,18 krKøb
3VVS.dk25,75 kr25,75 krKøb
4MaintainIt26,25 kr26,25 krKøb
5Proshop DK27 kr66 krKøb
6vvsfittings.dk31,25 kr31,25 krKøb
7CS MEGASTORE DK43 kr82 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 40 x 32 mm Reduktionsrør excentrisk afløb hvid PP Wavin

PriceData har fulgt prisen på 40 x 32 mm Reduktionsrør excentrisk afløb hvid PP Wavin i 175 dage. Laveste pris i perioden er 11,23 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 24 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 14 kr.

Den nuværende pris på 12,83 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for 40 x 32 mm Reduktionsrør excentrisk afløb hvid PP Wavin. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for 40 x 32 mm Reduktionsrør excentrisk afløb hvid PP Wavin de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202612,83 kr9,35 kr (42%)
24. maj 202622,18 kr9,35 kr (73%)
6. maj 202612,83 kr2,92 kr (19%)
5. maj 202615,75 kr4,37 kr (38%)
24. apr. 202611,38 kr2,37 kr (17%)
23. apr. 202613,75 kr2,37 kr (21%)
18. apr. 202611,38 kr2,37 kr (17%)
17. apr. 202613,75 kr2,37 kr (21%)
8. apr. 202611,38 kr2,37 kr (17%)
7. apr. 202613,75 kr2,37 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret