Gå til hovedindhold

Wavin 110 x 3000 mm PVC-kloakrør m/muffe, klasse N SN4, EN 13476

WavinSanitetEAN: 5708525402884
Pris fra 169 krtil 399 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 230 kr (58% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 129 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Wavin 110 x 3000 mm PVC-kloakrør m/muffe, klasse N SN4, EN 13476 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 169 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin 110 mm PVC kloakrør SN4 3000 mm
169 kr
Til butik
Wavin 110 mm PVC kloakrør SN4 3000 mm billede

Produktinformation

Wavin 110 mm PVC kloakrør -3000 mm PVC rør anvendes til afledning af regn- og spildevand. Røret er med Wacop tætningsringe der tætner på flere punkter og giver god sikkerhed for tætte samlinger. Tætningsringen sidder fast i muffen og kan ikke forskydes. S...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Dræn & kloak
Farve: orange
Størrelse: 110x3000mm
EAN: 5708525402884
Varenr.: 191044300
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin kloakrr PVC 110 mm x 3000 mm, SN4
177 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin 110 x 3000 mm PVC-kloakrør m/muffe, klasse N SN4, EN 13476
183,99 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin PVC kloakrør 110x3000mm SN4 EN13476
198,75 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
PVC-kloakrør 110-3000mm,
204,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin 110 mm PVC kloakrør, SN4, 3000 mm
205 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin PVC kloakrør SN4 110 mm - 300 cm
239 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin 110 x 3000 mm PVC-kloakrør m/muffe, klasse N SN4, EN 13476
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin 110 x 3000 mm PVC-kloakrør m/muffe, klasse N SN4, EN 13476 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin 110 x 3000 mm PVC-kloakrør m/muffe, klasse N SN4, EN 13476 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS169 kr169 krKøb
2WATTOO.DK177 kr177 krKøb
3EL-GROSSISTEN183,99 kr183,99 krKøb
4vvsfittings.dk198,75 kr198,75 krKøb
5VVS.dk204,75 kr204,75 krKøb
6BilligVVS DK205 kr205 krKøb
7LavprisVVS239 kr239 krKøb
8CS MEGASTORE DK399 kr598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin 110 x 3000 mm PVC-kloakrør m/muffe, klasse N SN4, EN 13476

PriceData har fulgt prisen på Wavin 110 x 3000 mm PVC-kloakrør m/muffe, klasse N SN4, EN 13476 i 161 dage. Laveste pris i perioden er 116 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 183,99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 149 kr.

Den nuværende pris på 169 kr er 13% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Wavin 110 x 3000 mm PVC-kloakrør m/muffe, klasse N SN4, EN 13476. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Wavin 110 x 3000 mm PVC-kloakrør m/muffe, klasse N SN4, EN 13476 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026169 kr14,99 kr (8%)
26. maj 2026183,99 kr14,99 kr (9%)
17. maj 2026169 kr8 kr (5%)
16. maj 2026177 kr8 kr (5%)
10. maj 2026169 kr8 kr (5%)
9. maj 2026177 kr8 kr (5%)
8. maj 2026169 kr7,75 kr (5%)
3. maj 2026161,25 kr32,25 kr (25%)
18. mar. 2026129 kr13 kr (9%)
17. mar. 2026142 kr13 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret