Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Uponor 110 x 3000 mm PP-kloakrør m/muffe, klasse S SN8, EN 13476

EL-GrossistenSanitetEAN: 6414901207521
Pris fra 253,45 krtil 265 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 11,55 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 163 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Uponor 110 x 3000 mm PP-kloakrør m/muffe, klasse S SN8, EN 13476 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 253.45 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Uponor 110 x 3000 mm PP-kloakrør m/muffe, klasse S SN8, EN 13476
253,45 kr
Til butik
Uponor 110 x 3000 mm PP-kloakrør m/muffe, klasse S SN8, EN 13476 billede

Produktinformation

Uponor 110 x 3000 mm PP-kloakrør m/muffe, klasse S SN8, EN 13476

Produktspecifikationer

EAN: 6414901207521
Varenr.: 15843143254351
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kloakrør ultra classic 110x3000mm PP SN8
262 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Uponor PP kloakrør 110x3000mm SN8 EN13476
265 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uponor 110 x 3000 mm PP-kloakrør m/muffe, klasse S SN8, EN 13476 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uponor 110 x 3000 mm PP-kloakrør m/muffe, klasse S SN8, EN 13476 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN253,45 kr253,45 krKøb
2CS MEGASTORE DK262 kr301 krKøb
3Elvvs.dk265 kr265 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Uponor 110 x 3000 mm PP-kloakrør m/muffe, klasse S SN8, EN 13476

PriceData har fulgt prisen på Uponor 110 x 3000 mm PP-kloakrør m/muffe, klasse S SN8, EN 13476 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 155 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 265 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 193 kr.

Den nuværende pris på 253,45 kr er 31% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Uponor 110 x 3000 mm PP-kloakrør m/muffe, klasse S SN8, EN 13476. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Uponor 110 x 3000 mm PP-kloakrør m/muffe, klasse S SN8, EN 13476 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026253,45 kr
27. maj 2026253 kr
26. maj 2026253,45 kr
23. maj 2026253 kr
22. maj 2026253,45 kr
13. maj 2026253 kr3 kr (1%)
10. maj 2026250 kr3,45 kr (1%)
9. maj 2026253,45 kr58,4 kr (30%)
7. maj 2026195,05 kr69,95 kr (26%)
6. maj 2026265 kr69,95 kr (36%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret