Gå til hovedindhold

AB SVENSKA WAVIN LAGERVARER Wavin 110 x 3000 mm PP-kloakrør med muffe, klasse S SN8, EN 1852

AB SVENSKA WAVIN LAGERVARERSanitetEAN: 5708525383152
Pris fra 304 krtil 600 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 296 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 240 kr 6. maj

Sammenlign priser på Wavin 110 x 3000 mm PP-kloakrør med muffe, klasse S SN8, EN 1852 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 304 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Wafix PP kloakrør 110 x 3000 mm SN8. EN1852
304 kr
Til butik
Wavin Wafix PP kloakrør 110 x 3000 mm SN8. EN1852 billede

Produktinformation

Wavin 110 mm kloakrør med muffe 3000 mm Rød PP SN8 Enkeltlagsrør

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 5708525383152
Varenr.: 2399325
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Wafix PP kloakrør 110 x 3000 mm SN8. EN1852
315 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin 110 x 3000 mm PP-kloakrør med muffe, klasse S SN8, EN 1852
361,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin 110 x 3000 mm PP-kloakrør med muffe, klasse S SN8, EN 1852
600 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin 110 x 3000 mm PP-kloakrør med muffe, klasse S SN8, EN 1852 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin 110 x 3000 mm PP-kloakrør med muffe, klasse S SN8, EN 1852 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk304 kr304 krKøb
2vvsfittings.dk315 kr315 krKøb
3EL-GROSSISTEN361,75 kr361,75 krKøb
4CS MEGASTORE DK600 kr799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin 110 x 3000 mm PP-kloakrør med muffe, klasse S SN8, EN 1852

PriceData har fulgt prisen på Wavin 110 x 3000 mm PP-kloakrør med muffe, klasse S SN8, EN 1852 i 176 dage. Laveste pris i perioden er 232,5 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 315 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 254 kr.

Den nuværende pris på 304 kr er 20% over normalprisen. Prisen er steget 25% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Wavin 110 x 3000 mm PP-kloakrør med muffe, klasse S SN8, EN 1852. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Wavin 110 x 3000 mm PP-kloakrør med muffe, klasse S SN8, EN 1852 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026304 kr1 kr (0%)
28. maj 2026305 kr25 kr (9%)
25. maj 2026280 kr35 kr (11%)
24. maj 2026315 kr35 kr (13%)
21. maj 2026280 kr4 kr (1%)
20. maj 2026276 kr1 kr (0%)
19. maj 2026277 kr1 kr (0%)
8. maj 2026276 kr36 kr (15%)
6. maj 2026240 kr2,5 kr (1%)
5. maj 2026242,5 kr2,5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret