Gå til hovedindhold

Wavin 110 x 3000 mm PP-kloakrør m/muffe, klasse N SN4, EN 13476

WavinSanitetEAN: 5708525350741
Pris fra 169 krtil 521 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 352 kr (68% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 129 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Wavin 110 x 3000 mm PP-kloakrør m/muffe, klasse N SN4, EN 13476 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 169 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin 110 mm PP kloakrør, SN4, 3000 mm
169 kr
Til butik
Wavin 110 mm PP kloakrør, SN4, 3000 mm billede

Produktinformation

Wavin 110 mm PP kloakrør -3000 mm PP rør anvendes til afledning af regn- og spildevand. Røret er med Fix-lock tætningsringe der tætner på to punkter og giver dobbelt sikkerhed for tætte samlinger. Tætningsringen sidder fast i muffen og kan ikke forskydes.

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Dræn & kloak
Farve: orange
Størrelse: 110x3000mm
EAN: 5708525350741
Varenr.: 195110300
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin 110 mm PP kloakrør SN4 3000 mm
209 kr
Til butik
Wavin 110 mm PP kloakrør SN4 3000 mm billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Dræn & kloak
Farve: orange
Størrelse: 110x3000mm
EAN: 5708525350741
Varenr.: 195110300
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin PP kloakrør 110x3000mm SN4 EN13476
211,25 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin PP kloakrør SN4 110 mm - 300 cm
229 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin 110 x 3000 mm PP-kloakrør m/muffe, klasse N SN4, EN 13476
230,48 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin PP kloakrør 110x3000mm SN4 EN13476
235 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin 110 x 3000 mm PP-kloakrør m/muffe, klasse N SN4, EN 13476
521 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin 110 x 3000 mm PP-kloakrør m/muffe, klasse N SN4, EN 13476 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin 110 x 3000 mm PP-kloakrør m/muffe, klasse N SN4, EN 13476 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK169 kr169 krKøb
2CompletVVS209 kr209 krKøb
3vvsfittings.dk211,25 kr211,25 krKøb
4LavprisVVS229 kr229 krKøb
5EL-GROSSISTEN230,48 kr230,48 krKøb
6Elvvs.dk235 kr235 krKøb
7CS MEGASTORE DK521 kr720 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin 110 x 3000 mm PP-kloakrør m/muffe, klasse N SN4, EN 13476

PriceData har fulgt prisen på Wavin 110 x 3000 mm PP-kloakrør m/muffe, klasse N SN4, EN 13476 i 176 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 211,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 159 kr.

Den nuværende pris på 169 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Wavin 110 x 3000 mm PP-kloakrør m/muffe, klasse N SN4, EN 13476. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Wavin 110 x 3000 mm PP-kloakrør m/muffe, klasse N SN4, EN 13476 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026169 kr42,25 kr (20%)
16. maj 2026211,25 kr42,25 kr (25%)
15. maj 2026169 kr42,25 kr (20%)
14. maj 2026211,25 kr42,25 kr (25%)
8. maj 2026169 kr6,5 kr (4%)
2. maj 2026162,5 kr33,5 kr (26%)
24. apr. 2026129 kr47,6 kr (27%)
23. apr. 2026176,6 kr47,6 kr (37%)
14. mar. 2026129 kr33,5 kr (21%)
13. mar. 2026162,5 kr33,5 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret