Gå til hovedindhold

Broen VSH XPRESS FZ kuglehane 54 mm med høj spindel og håndtag. DN50. Press-press

BroenSanitetEAN: 5708537596960
Pris fra 775 krtil 793 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 18 kr (2% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 765 kr 28. maj

Sammenlign priser på VSH XPRESS FZ kuglehane 54 mm med høj spindel og håndtag. DN50. Press-press og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 775 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
VSH XPRESS FZ kuglehane 54 mm med høj spindel og håndtag. DN50. Press-press
775 kr
Til butik
VSH XPRESS FZ kuglehane 54 mm med høj spindel og håndtag. DN50. Press-press billede

Produktinformation

VSH XPress ventil FZ, Press/Press, Høj

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 5708537596960
Varenr.: 1596647
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Broen VSH XPress ventil FZ 54 x 54 DN50 høj spindel
793 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPRESS FZ kuglehane 54 mm med høj spindel og håndtag. DN50. Press-press koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPRESS FZ kuglehane 54 mm med høj spindel og håndtag. DN50. Press-press koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk775 kr775 krKøb
2Proshop DK793 kr832 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VSH XPRESS FZ kuglehane 54 mm med høj spindel og håndtag. DN50. Press-press

PriceData har fulgt prisen på VSH XPRESS FZ kuglehane 54 mm med høj spindel og håndtag. DN50. Press-press i 182 dage. Laveste pris i perioden er 744 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 797 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 783 kr.

Den nuværende pris på 775 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for VSH XPRESS FZ kuglehane 54 mm med høj spindel og håndtag. DN50. Press-press. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for VSH XPRESS FZ kuglehane 54 mm med høj spindel og håndtag. DN50. Press-press de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026775 kr10 kr (1%)
28. maj 2026765 kr10 kr (1%)
27. maj 2026775 kr2 kr (0%)
23. maj 2026777 kr1 kr (0%)
19. maj 2026776 kr1 kr (0%)
17. maj 2026777 kr1 kr (0%)
15. maj 2026776 kr1 kr (0%)
8. maj 2026777 kr1 kr (0%)
5. maj 2026778 kr10 kr (1%)
25. apr. 2026768 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret