Gå til hovedindhold

Broen VSH XPRESS FZ kuglehane 2´´ x 54 mm med håndtag. DN50. Muffe-press

BroenSanitetEAN: 5708537596977
Pris fra 779 krtil 794 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 15 kr (2% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på VSH XPRESS FZ kuglehane 2´´ x 54 mm med håndtag. DN50. Muffe-press og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 779 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Broen VSH XPress ventil FZ G2" x 54 DN50 lav spindel
779 kr
Til butik
Broen VSH XPress ventil FZ G2" x 54 DN50 lav spindel billede

Produktinformation

VSH XPress ventil FZ G2" x 54 DN50 lav spindel

Produktspecifikationer

Mærke: Broen
Kategori: Fittings
Artikel nr.: 1050001000
EAN: 5708537596977
Varenr.: 2905402
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
VSH XPRESS FZ kuglehane 2´´ x 54 mm med håndtag. DN50. Muffe-press
789 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VSH XPress-ventil FZ G2 x 54 DN50 med lav spindel
794 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPRESS FZ kuglehane 2´´ x 54 mm med håndtag. DN50. Muffe-press koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPRESS FZ kuglehane 2´´ x 54 mm med håndtag. DN50. Muffe-press koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK779 kr818 krKøb
2Elvvs.dk789 kr789 krKøb
3CS MEGASTORE DK794 kr833 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VSH XPRESS FZ kuglehane 2´´ x 54 mm med håndtag. DN50. Muffe-press

PriceData har fulgt prisen på VSH XPRESS FZ kuglehane 2´´ x 54 mm med håndtag. DN50. Muffe-press i 151 dage. Laveste pris i perioden er 758 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 832 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 806 kr.

Den nuværende pris på 779 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for VSH XPRESS FZ kuglehane 2´´ x 54 mm med håndtag. DN50. Muffe-press. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for VSH XPRESS FZ kuglehane 2´´ x 54 mm med håndtag. DN50. Muffe-press de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026779 kr1 kr (0%)
30. maj 2026780 kr1 kr (0%)
28. maj 2026779 kr10 kr (1%)
23. apr. 2026789 kr26 kr (3%)
27. mar. 2026815 kr10 kr (1%)
23. mar. 2026805 kr10 kr (1%)
21. mar. 2026815 kr10 kr (1%)
28. feb. 2026805 kr27 kr (3%)
26. feb. 2026832 kr27 kr (3%)
24. feb. 2026805 kr27 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret