Gå til hovedindhold

Broen VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 22 mm med høj spindel og håndtag. DN20. Omløber-press

BroenSanitetEAN: 5708537596762
Pris fra 324 krtil 406 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 82 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 22 mm med høj spindel og håndtag. DN20. Omløber-press og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 324 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 22 mm med høj spindel og håndtag. DN20. Omløber-press
324 kr
Til butik
VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 22 mm med høj spindel og håndtag. DN20. Omløber-press billede

Produktinformation

VSH XPress ventil FZ, Gevind/Press, Høj

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 5708537596762
Varenr.: 1596657
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Broen VSH XPress ventil FZ G3/4"oml. x 22 DN20 høj spindel
325 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VSH XPr.vent.FZ G3/4oml.X22 - DN20 Høj. XPress med omløber og press ende
406 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 22 mm med høj spindel og håndtag. DN20. Omløber-press koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 22 mm med høj spindel og håndtag. DN20. Omløber-press koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk324 kr324 krKøb
2Proshop DK325 kr364 krKøb
3CS MEGASTORE DK406 kr445 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 22 mm med høj spindel og håndtag. DN20. Omløber-press

PriceData har fulgt prisen på VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 22 mm med høj spindel og håndtag. DN20. Omløber-press i 163 dage. Laveste pris i perioden er 291 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 339 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 324 kr.

Den nuværende pris på 324 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 22 mm med høj spindel og håndtag. DN20. Omløber-press. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 22 mm med høj spindel og håndtag. DN20. Omløber-press de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026324 kr1 kr (0%)
29. maj 2026325 kr1 kr (0%)
27. maj 2026324 kr4 kr (1%)
21. maj 2026328 kr1 kr (0%)
18. maj 2026327 kr1 kr (0%)
10. maj 2026328 kr1 kr (0%)
6. maj 2026329 kr10 kr (3%)
5. maj 2026339 kr10 kr (3%)
25. apr. 2026329 kr8 kr (2%)
23. jan. 2026321 kr30 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret