Gå til hovedindhold

Broen VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 15 mm med høj spindel og håndtag. DN10. Omløber-press

BroenSanitetEAN: 5708537596663
Pris fra 246 krtil 247 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 245 kr 25. maj

Sammenlign priser på VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 15 mm med høj spindel og håndtag. DN10. Omløber-press og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 246 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 15 mm med høj spindel og håndtag. DN10. Omløber-press
246 kr
Til butik
VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 15 mm med høj spindel og håndtag. DN10. Omløber-press billede

Produktinformation

VSH XPress ventil FZ, Gevind/Press, Høj

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 5708537596663
Varenr.: 1596655
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VSH XPr.vent.FZ G3/4 oml.X15 - DN10 Høj. XPress med omløber og press ende
247 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Broen VSH XPress ventil FZ G3/4" oml. x 15 DN10 høj spindel
247 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 15 mm med høj spindel og håndtag. DN10. Omløber-press koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 15 mm med høj spindel og håndtag. DN10. Omløber-press koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk246 kr246 krKøb
2CS MEGASTORE DK247 kr286 krKøb
3Proshop DK247 kr286 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 15 mm med høj spindel og håndtag. DN10. Omløber-press

PriceData har fulgt prisen på VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 15 mm med høj spindel og håndtag. DN10. Omløber-press i 176 dage. Laveste pris i perioden er 245 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 248 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 246 kr.

Den nuværende pris på 246 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 15 mm med høj spindel og håndtag. DN10. Omløber-press. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 15 mm med høj spindel og håndtag. DN10. Omløber-press de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026246 kr1 kr (0%)
25. maj 2026245 kr1 kr (0%)
24. maj 2026246 kr1 kr (0%)
6. maj 2026245 kr1 kr (0%)
5. maj 2026246 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026245 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026246 kr1 kr (0%)
24. mar. 2026245 kr2 kr (1%)
23. mar. 2026247 kr2 kr (1%)
20. mar. 2026245 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret