Gå til hovedindhold

Broen VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 22 mm med håndtag. DN20. Muffe-press

BroenSanitetEAN: 5708537598162
Pris fra 184 krtil 193 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 9 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 22 mm med håndtag. DN20. Muffe-press og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 184 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 22 mm med håndtag. DN20. Muffe-press
184 kr
Til butik
VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 22 mm med håndtag. DN20. Muffe-press billede

Produktinformation

VSH XPress ventil FZ, Gevind/Press, Lav

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 5708537598162
Varenr.: 1596629
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VSH XPr.vent.FZ G3/4X22 DN20 - Lav. XPress med muffe og press ende
193 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Broen VSH XPress ventil FZ G3/4" x 22 DN20 lav spindel
193 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 22 mm med håndtag. DN20. Muffe-press koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 22 mm med håndtag. DN20. Muffe-press koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk184 kr184 krKøb
2CS MEGASTORE DK193 kr232 krKøb
3Proshop DK193 kr232 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 22 mm med håndtag. DN20. Muffe-press

PriceData har fulgt prisen på VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 22 mm med håndtag. DN20. Muffe-press i 172 dage. Laveste pris i perioden er 183 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 194 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 186 kr.

Den nuværende pris på 184 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 22 mm med håndtag. DN20. Muffe-press. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 22 mm med håndtag. DN20. Muffe-press de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026184 kr1 kr (1%)
29. maj 2026185 kr1 kr (1%)
25. maj 2026184 kr9 kr (5%)
24. maj 2026193 kr9 kr (5%)
22. maj 2026184 kr1 kr (1%)
21. maj 2026185 kr1 kr (1%)
15. maj 2026184 kr1 kr (1%)
14. maj 2026185 kr1 kr (1%)
10. maj 2026184 kr1 kr (1%)
6. maj 2026185 kr9 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret