Gå til hovedindhold

Broen VSH XPRESS FZ kuglehane 15 mm med høj spindel og håndtag. DN10. Press-press

BroenSanitetEAN: 5708537596625
Pris fra 198 krtil 199 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 193 kr 25. maj

Sammenlign priser på VSH XPRESS FZ kuglehane 15 mm med høj spindel og håndtag. DN10. Press-press og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 198 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
VSH XPRESS FZ kuglehane 15 mm med høj spindel og håndtag. DN10. Press-press
198 kr
Til butik
VSH XPRESS FZ kuglehane 15 mm med høj spindel og håndtag. DN10. Press-press billede

Produktinformation

VSH XPress ventil FZ, Press/Press, Høj

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 5708537596625
Varenr.: 1596641
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VSH XPr.vent.FZ 15X15 DN10 - Høj. XPress med to press ender
199 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Broen VSH XPress ventil FZ 15 x 15 DN10 høj spindel
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPRESS FZ kuglehane 15 mm med høj spindel og håndtag. DN10. Press-press koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPRESS FZ kuglehane 15 mm med høj spindel og håndtag. DN10. Press-press koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk198 kr198 krKøb
2CS MEGASTORE DK199 kr238 krKøb
3Proshop DK199 kr238 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VSH XPRESS FZ kuglehane 15 mm med høj spindel og håndtag. DN10. Press-press

PriceData har fulgt prisen på VSH XPRESS FZ kuglehane 15 mm med høj spindel og håndtag. DN10. Press-press i 176 dage. Laveste pris i perioden er 192 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 201 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 195 kr.

Den nuværende pris på 198 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for VSH XPRESS FZ kuglehane 15 mm med høj spindel og håndtag. DN10. Press-press. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for VSH XPRESS FZ kuglehane 15 mm med høj spindel og håndtag. DN10. Press-press de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026198 kr1 kr (1%)
29. maj 2026199 kr1 kr (1%)
27. maj 2026198 kr5 kr (3%)
25. maj 2026193 kr6 kr (3%)
24. maj 2026199 kr6 kr (3%)
22. maj 2026193 kr1 kr (1%)
21. maj 2026194 kr1 kr (1%)
15. maj 2026193 kr1 kr (1%)
14. maj 2026194 kr1 kr (1%)
10. maj 2026193 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret