Gå til hovedindhold

Broen VSH XPRESS FZ kuglehane 2´´ x 54 mm med høj spindel og håndtag. DN50. Muffe-press

BroenSanitetEAN: 5708537596984
Pris fra 932 krtil 953 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (2% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 917 kr 16. maj

Sammenlign priser på VSH XPRESS FZ kuglehane 2´´ x 54 mm med høj spindel og håndtag. DN50. Muffe-press og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 932 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
VSH XPRESS FZ kuglehane 2´´ x 54 mm med høj spindel og håndtag. DN50. Muffe-press
932 kr
Til butik
VSH XPRESS FZ kuglehane 2´´ x 54 mm med høj spindel og håndtag. DN50. Muffe-press billede

Produktinformation

VSH XPress ventil FZ, Gevind/Press, Høj

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 5708537596984
Varenr.: 1596654
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Broen VSH XPress ventil FZ G2" x 54 DN50 høj spindel
953 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPRESS FZ kuglehane 2´´ x 54 mm med høj spindel og håndtag. DN50. Muffe-press koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPRESS FZ kuglehane 2´´ x 54 mm med høj spindel og håndtag. DN50. Muffe-press koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk932 kr932 krKøb
2Proshop DK953 kr992 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VSH XPRESS FZ kuglehane 2´´ x 54 mm med høj spindel og håndtag. DN50. Muffe-press

PriceData har fulgt prisen på VSH XPRESS FZ kuglehane 2´´ x 54 mm med høj spindel og håndtag. DN50. Muffe-press i 176 dage. Laveste pris i perioden er 894 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 1.076 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 963 kr.

Den nuværende pris på 932 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for VSH XPRESS FZ kuglehane 2´´ x 54 mm med høj spindel og håndtag. DN50. Muffe-press. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for VSH XPRESS FZ kuglehane 2´´ x 54 mm med høj spindel og håndtag. DN50. Muffe-press de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026932 kr10 kr (1%)
30. maj 2026922 kr5 kr (1%)
16. maj 2026917 kr9 kr (1%)
10. maj 2026926 kr1 kr (0%)
9. maj 2026925 kr1 kr (0%)
8. maj 2026926 kr11 kr (1%)
7. maj 2026937 kr2 kr (0%)
5. maj 2026935 kr3 kr (0%)
3. maj 2026938 kr2 kr (0%)
2. maj 2026936 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret