Gå til hovedindhold

Broen VSH XPRESS FZ kuglehane 1´´ X 28 mm med høj spindel og håndtag. DN25. Muffe-press

BroenSanitetEAN: 5708537596809
Pris fra 272 krtil 275 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 3 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 266 kr 27. apr.

Sammenlign priser på VSH XPRESS FZ kuglehane 1´´ X 28 mm med høj spindel og håndtag. DN25. Muffe-press og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 272 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VSH XPr.vent.FZ G1X28 DN25 - Høj. XPress med muffe og press ende
272 kr
Til butik
VSH XPr.vent.FZ G1X28 DN25 - Høj. XPress med muffe og press ende billede

Produktspecifikationer

Mærke: BROEN
Kategori: Kuglehaner
Farve: 1
Artikel nr.: 1025001001-1102
EAN: 5708537596809
Varenr.: 7374911
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
VSH XPRESS FZ kuglehane 1´´ X 28 mm med høj spindel og håndtag. DN25. Muffe-press
273 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Broen VSH XPress ventil FZ G1" x 28 DN25 høj spindel
275 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPRESS FZ kuglehane 1´´ X 28 mm med høj spindel og håndtag. DN25. Muffe-press koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPRESS FZ kuglehane 1´´ X 28 mm med høj spindel og håndtag. DN25. Muffe-press koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK272 kr311 krKøb
2Elvvs.dk273 kr273 krKøb
3Proshop DK275 kr314 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VSH XPRESS FZ kuglehane 1´´ X 28 mm med høj spindel og håndtag. DN25. Muffe-press

PriceData har fulgt prisen på VSH XPRESS FZ kuglehane 1´´ X 28 mm med høj spindel og håndtag. DN25. Muffe-press i 176 dage. Laveste pris i perioden er 257 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 284 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 276 kr.

Den nuværende pris på 272 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for VSH XPRESS FZ kuglehane 1´´ X 28 mm med høj spindel og håndtag. DN25. Muffe-press. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for VSH XPRESS FZ kuglehane 1´´ X 28 mm med høj spindel og håndtag. DN25. Muffe-press de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026272 kr1 kr (0%)
31. maj 2026273 kr1 kr (0%)
29. maj 2026272 kr1 kr (0%)
26. maj 2026273 kr1 kr (0%)
25. maj 2026272 kr10 kr (4%)
24. maj 2026282 kr10 kr (4%)
18. maj 2026272 kr5 kr (2%)
15. maj 2026267 kr1 kr (0%)
14. maj 2026268 kr1 kr (0%)
6. maj 2026267 kr5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret