Gå til hovedindhold

Broen VSH XPRESS FZ kuglehane 1´´ x 28 mm med håndtag. DN25. Muffe-press

BroenSanitetEAN: 5708537596793
Pris fra 236 krtil 245 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 9 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 232 kr 28. maj

Sammenlign priser på VSH XPRESS FZ kuglehane 1´´ x 28 mm med håndtag. DN25. Muffe-press og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 236 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
VSH XPRESS FZ kuglehane 1´´ x 28 mm med håndtag. DN25. Muffe-press
236 kr
Til butik
VSH XPRESS FZ kuglehane 1´´ x 28 mm med håndtag. DN25. Muffe-press billede

Produktinformation

VSH XPress ventil FZ, Gevind/Press, Lav

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 5708537596793
Varenr.: 1596630
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VSH XPr.vent.FZ G1X28 DN25 - Lav. XPress med muffe og press ende
245 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Broen VSH XPress ventil FZ G1" x 28 DN25 lav spindel
245 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPRESS FZ kuglehane 1´´ x 28 mm med håndtag. DN25. Muffe-press koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPRESS FZ kuglehane 1´´ x 28 mm med håndtag. DN25. Muffe-press koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk236 kr236 krKøb
2CS MEGASTORE DK245 kr284 krKøb
3Proshop DK245 kr284 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VSH XPRESS FZ kuglehane 1´´ x 28 mm med håndtag. DN25. Muffe-press

PriceData har fulgt prisen på VSH XPRESS FZ kuglehane 1´´ x 28 mm med håndtag. DN25. Muffe-press i 175 dage. Laveste pris i perioden er 228 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 246 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 236 kr.

Den nuværende pris på 236 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for VSH XPRESS FZ kuglehane 1´´ x 28 mm med håndtag. DN25. Muffe-press. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for VSH XPRESS FZ kuglehane 1´´ x 28 mm med håndtag. DN25. Muffe-press de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026236 kr1 kr (0%)
29. maj 2026237 kr5 kr (2%)
28. maj 2026232 kr4 kr (2%)
25. maj 2026236 kr9 kr (4%)
24. maj 2026245 kr9 kr (4%)
22. maj 2026236 kr1 kr (0%)
21. maj 2026237 kr1 kr (0%)
15. maj 2026236 kr1 kr (0%)
14. maj 2026237 kr1 kr (0%)
10. maj 2026236 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret