Gå til hovedindhold

Broen VSH XPRESS FZ kuglehane 1´´ X 28 mm med høj spindel og håndtag. DN25. Muffe-press

BroenSanitetEAN: 5708537596809
Pris fra 273 krtil 275 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 2 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 266 kr 27. apr.

Sammenlign priser på VSH XPRESS FZ kuglehane 1´´ X 28 mm med høj spindel og håndtag. DN25. Muffe-press og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 273 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
VSH XPRESS FZ kuglehane 1´´ X 28 mm med høj spindel og håndtag. DN25. Muffe-press
273 kr
Til butik
VSH XPRESS FZ kuglehane 1´´ X 28 mm med høj spindel og håndtag. DN25. Muffe-press billede

Produktinformation

VSH XPress ventil FZ, Gevind/Press, Høj

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 5708537596809
Varenr.: 1596651
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Broen VSH XPress ventil FZ G1" x 28 DN25 høj spindel
275 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPRESS FZ kuglehane 1´´ X 28 mm med høj spindel og håndtag. DN25. Muffe-press koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPRESS FZ kuglehane 1´´ X 28 mm med høj spindel og håndtag. DN25. Muffe-press koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk273 kr273 krKøb
2Proshop DK275 kr314 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VSH XPRESS FZ kuglehane 1´´ X 28 mm med høj spindel og håndtag. DN25. Muffe-press

PriceData har fulgt prisen på VSH XPRESS FZ kuglehane 1´´ X 28 mm med høj spindel og håndtag. DN25. Muffe-press i 176 dage. Laveste pris i perioden er 257 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 284 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 276 kr.

Den nuværende pris på 273 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for VSH XPRESS FZ kuglehane 1´´ X 28 mm med høj spindel og håndtag. DN25. Muffe-press. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for VSH XPRESS FZ kuglehane 1´´ X 28 mm med høj spindel og håndtag. DN25. Muffe-press de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026273 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026272 kr1 kr (0%)
31. maj 2026273 kr1 kr (0%)
29. maj 2026272 kr1 kr (0%)
26. maj 2026273 kr1 kr (0%)
25. maj 2026272 kr10 kr (4%)
24. maj 2026282 kr10 kr (4%)
18. maj 2026272 kr5 kr (2%)
15. maj 2026267 kr1 kr (0%)
14. maj 2026268 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret