Gå til hovedindhold

Vogel's TVM 3615 - Monteringssæt (vægmontering) - for LCD display - aluminium - sort - skærmstørrelse: 40-77

Vogel'sElektronikEAN: 8712285347849
Pris fra 499 krtil 869 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 370 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vogel's TVM 3615 - Monteringssæt (vægmontering) - for LCD display - aluminium - sort - skærmstørrelse: 40-77 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 499 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Vogel's Comfort TVM 3615 Tilting TV
499 kr
Til butik
Vogel's Comfort TVM 3615 Tilting TV billede

Produktinformation

Vogels TVM 3615 Tilting TV Wall Opgrader dit hjemmebiograf-system med Vogels TVM 3615 Tilting TV Wall. Dette elegante vægbeslag er designet til at rumme TV’er fra 32 til 55 tommer og tilbyder en maksimal vægtkapacitet på 30 kg. Det skrå design give

Produktspecifikationer

Kategori: TV Vægbeslag & Gulvstandere
EAN: 8712285347849
Varenr.: 96757
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vogel's TVM 3615 - Monteringssæt (vægmontering) - for LCD display - aluminium - sort - skærmstørrelse: 40-77
530 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Vogel's TVM 3615 Monteringssæt LCD display 40"-77"
588 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vogel's TVM 3615 mounting kit - for LCD display - black - Maks 35 kg - Maks størrelse 40"-77"
670 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vogel´s Tvm 3615 Comfort Wall Mount Tilt 40-77 tommer 35kg
869 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vogel's TVM 3615 - Monteringssæt (vægmontering) - for LCD display - aluminium - sort - skærmstørrelse: 40-77 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vogel's TVM 3615 - Monteringssæt (vægmontering) - for LCD display - aluminium - sort - skærmstørrelse: 40-77 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop499 kr499 krKøb
2CS MEGASTORE DK530 kr569 krKøb
3CompuMail DK588 kr588 krKøb
4Proshop DK670 kr709 krKøb
5Dustin DK869 kr955,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vogel's TVM 3615 - Monteringssæt (vægmontering) - for LCD display - aluminium - sort - skærmstørrelse: 40-77

PriceData har fulgt prisen på Vogel's TVM 3615 - Monteringssæt (vægmontering) - for LCD display - aluminium - sort - skærmstørrelse: 40-77 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 470 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 1.181 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 547 kr.

Den nuværende pris på 499 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Vogel's TVM 3615 - Monteringssæt (vægmontering) - for LCD display - aluminium - sort - skærmstørrelse: 40-77. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Vogel's TVM 3615 - Monteringssæt (vægmontering) - for LCD display - aluminium - sort - skærmstørrelse: 40-77 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026499 kr71 kr (12%)
24. maj 2026570 kr71 kr (14%)
20. maj 2026499 kr71 kr (12%)
18. maj 2026570 kr71 kr (14%)
16. maj 2026499 kr71 kr (12%)
15. maj 2026570 kr71 kr (14%)
28. apr. 2026499 kr71 kr (12%)
27. apr. 2026570 kr71 kr (14%)
24. apr. 2026499 kr71 kr (12%)
23. apr. 2026570 kr71 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret