Gå til hovedindhold

Vogel's Comfort TVM 3245 mounting kit - full-motion - for flat panel - black

Vogel'sElektronikEAN: 8712285347689
Pris fra 699 krtil 1.744 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.045 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 649 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Vogel's Comfort TVM 3245 mounting kit - full-motion - for flat panel - black og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 699 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Vogel's Comfort TVM 3245 Full-Motion+
699 kr
Til butik
Vogel's Comfort TVM 3245 Full-Motion+ billede

Produktinformation

Vogels TVM 3245 Full-Motion Small Oplev maksimal fleksibilitet og komfort med Vogels TVM 3245 Full-Motion Small vægmonteringen til dit TV. Designet til at passe til mindre TV-apparater, giver denne vægmonteringsløsning dig mulighed for at dreje, vippe og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: TV Vægbeslag & Gulvstandere
EAN: 8712285347689
Varenr.: 96654
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Vogel's Comfort TVM 3245 Monteringssæt Fladt panel 19"-43"
804 kr
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Vogels TVM 3245 Fuldt bevægeligt tv-vægbeslag (sort)
890 kr
Til butik
Vogels TVM 3245 Fuldt bevægeligt tv-vægbeslag (sort) billede

Produktinformation

Vogels TVM 3245 er et stilfuldt og robust full-motion TV-vægbeslag, ideelt til fladskærme fra 19" til 43" og op til 15 kg. Med dette vægbeslag får du sikkerhed, design og optimal visningskomfort samlet i én smart løsning. Konstruktionen med præcisionsstålaksler og indpakkede lejer sikrer en glidende, problemfri OneFinger™-bevægelse, så du let kan justere TV’et med ét enkelt fingertryk. Du kan dreje TV’et helt op til 180°, så det kan ses fra alle vinkler i rummet, og tilte det (-10°/+10°) for at undgå irriterende refleksioner.TV-vægbeslaget er TÜV-certificeret og testet til at bære tre gange sin maksimale vægtkapacitet, hvilket giver ekstra sikkerhed og tryghed i hverdagen. Den robuste konstruktion er designet til intensiv, daglig brug, hvilket gør det ideelt til børnefamilier og alle, der ønsker maksimal holdbarhed. Beslaget hjælper dig desuden med at holde dit TV i konstant vater – både vandret og lodret.Vogels TVM 3245 gør det nemt og sikkert at montere dit TV, samtidig med at du opnår et stilrent og organiseret setup. Vogels har fokus på både sikkerhed, brugervenlighed og miljøansvar, da vægbeslagets miljømæssige påvirkning er dokumenteret. Se også vores udvalg af for flere kvalitetsløsninger.

Produktspecifikationer

Mærke: Vogels
Kategori: TV Tilbehør
Artikel nr.: 8712285347689
EAN: 8712285347689
Varenr.: 8712285347689
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vogel's Comfort TVM 3245 mounting kit - full-motion - for flat panel - black
949 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vogel´s Tvm 3245 Comfort Wall Mount Motion+ 19-43 tommer 15kg Black
1.744 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vogel's Comfort TVM 3245 mounting kit - full-motion - for flat panel - black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vogel's Comfort TVM 3245 mounting kit - full-motion - for flat panel - black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop699 kr699 krKøb
2CompuMail DK804 kr804 krKøb
3Butik24 DK890 kr890 krKøb
4Proshop DK949 kr988 krKøb
5Dustin DK1.744 kr1.830,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vogel's Comfort TVM 3245 mounting kit - full-motion - for flat panel - black

PriceData har fulgt prisen på Vogel's Comfort TVM 3245 mounting kit - full-motion - for flat panel - black i 182 dage. Laveste pris i perioden er 494 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 798 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 683 kr.

Den nuværende pris på 699 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Vogel's Comfort TVM 3245 mounting kit - full-motion - for flat panel - black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Vogel's Comfort TVM 3245 mounting kit - full-motion - for flat panel - black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026699 kr50 kr (7%)
24. maj 2026749 kr50 kr (7%)
20. maj 2026699 kr50 kr (7%)
18. maj 2026749 kr50 kr (7%)
16. maj 2026699 kr50 kr (7%)
15. maj 2026749 kr50 kr (7%)
28. apr. 2026699 kr50 kr (7%)
27. apr. 2026749 kr50 kr (7%)
24. apr. 2026699 kr50 kr (7%)
23. apr. 2026749 kr50 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret