Gå til hovedindhold

Vogel's Elite TVM 5845 - XL - monteringssæt (vægmontering) - fuld bevægelse - for OLED display / QLED display - stål - sort - skærmstørrelse: 55-100

Vogel'sElektronikEAN: 8712285354786
Pris fra 2.029 krtil 3.449 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.420 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.949 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Vogel's Elite TVM 5845 - XL - monteringssæt (vægmontering) - fuld bevægelse - for OLED display / QLED display - stål - sort - skærmstørrelse: 55-100 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2029 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Vogel's Elite TVM 5845 Full-Motion TV
2.029 kr
Til butik
Vogel's Elite TVM 5845 Full-Motion TV billede

Produktinformation

Vogels TVM 5845 Full-Motion TV Wall Oplev den ultimative fleksibilitet med Vogels TVM 5845 Full-Motion TV Wall, designet til at give dig den bedste seeroplevelse. Dette vægbeslag er perfekt til fladskærme op til 65 tommer og understøtter en vægt på op til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: TV Vægbeslag & Gulvstandere
EAN: 8712285354786
Varenr.: 96747
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Vogel's Elite TVM 5845 Monteringssæt OLED display / QLED display 55"-100"
2.488 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Vogels Elite TVM 5845 - 55-100"
2.499 kr
Til butik
Vogels Elite TVM 5845 - 55-100" billede

Produktinformation

Med dette vægbeslag til fladskærm får du en enkel og pæn opsætning, hvor skærmen sidder fast på væggen i stedet for at optage plads på et møbel. Vægbeslaget er beregnet til fladskærme fra 55-100 tommer og passer dermed til både mellemstore og meget store tv. Vægmonteringen giver et ryddeligt udtryk omkring din tv-plads. ## TV på væggen med god plads omkring Når skærmen hænger på væggen, frigør du plads på tv-bord eller reol. Det giver mere luft i rummet og gør det lettere at indrette, fordi skærmen får en fast placering. ## Velegnet til store fladskærme Med understøttelse af skærmstørrelser fra 55-100 tommer er vægbeslaget oplagt til dig, der har opgraderet til en større fladskærm og vil sikre en ordentlig ophængning. I pakken: 1 stk. vægbeslag til fladskærm.

Produktspecifikationer

Mærke: AV-Cables.dk
Kategori: Vægbeslag
Artikel nr.: W129148434
EAN: 8712285354786
Varenr.: 86010
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vogel's Elite TVM 5845 - XL - monteringssæt (vægmontering) - fuld bevægelse - for OLED display / QLED display - stål - sort - skærmstørrelse: 55-100
2.597 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Vogel's TVM 5845 Elite Motion+ vgbeslag 55 kg sort
2.799 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vogel's Elite TVM 5845 - Maks 55 kg - Maks størrelse 100"
3.449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vogel's Elite TVM 5845 - XL - monteringssæt (vægmontering) - fuld bevægelse - for OLED display / QLED display - stål - sort - skærmstørrelse: 55-100 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vogel's Elite TVM 5845 - XL - monteringssæt (vægmontering) - fuld bevægelse - for OLED display / QLED display - stål - sort - skærmstørrelse: 55-100 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop2.029 kr2.029 krKøb
2CompuMail DK2.488 kr2.488 krKøb
3Av-Cables DK2.499 kr2.499 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.597 kr2.597 krKøb
5WATTOO.DK2.799 kr2.799 krKøb
6Proshop DK3.449 kr3.449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vogel's Elite TVM 5845 - XL - monteringssæt (vægmontering) - fuld bevægelse - for OLED display / QLED display - stål - sort - skærmstørrelse: 55-100

PriceData har fulgt prisen på Vogel's Elite TVM 5845 - XL - monteringssæt (vægmontering) - fuld bevægelse - for OLED display / QLED display - stål - sort - skærmstørrelse: 55-100 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.606 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 2.680 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.252 kr.

Den nuværende pris på 2.029 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Vogel's Elite TVM 5845 - XL - monteringssæt (vægmontering) - fuld bevægelse - for OLED display / QLED display - stål - sort - skærmstørrelse: 55-100. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Vogel's Elite TVM 5845 - XL - monteringssæt (vægmontering) - fuld bevægelse - for OLED display / QLED display - stål - sort - skærmstørrelse: 55-100 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20262.029 kr459 kr (18%)
24. maj 20262.488 kr459 kr (23%)
20. maj 20262.029 kr458 kr (18%)
18. maj 20262.487 kr458 kr (23%)
16. maj 20262.029 kr459 kr (18%)
15. maj 20262.488 kr459 kr (23%)
28. apr. 20262.029 kr459 kr (18%)
27. apr. 20262.488 kr459 kr (23%)
24. apr. 20262.029 kr458 kr (18%)
23. apr. 20262.487 kr458 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret