Gå til hovedindhold

Vogel's Comfort TVM 3425 mounting kit - full-motion - for flat panel - black - Maks 25 kg - Maks størrelse 65"

Vogel'sElektronikEAN: 8712285347764
Pris fra 869 krtil 1.369 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 500 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vogel's Comfort TVM 3425 mounting kit - full-motion - for flat panel - black - Maks 25 kg - Maks størrelse 65" og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 869 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Vogel's Comfort TVM 3425 Full-Motion
869 kr
Til butik
Vogel's Comfort TVM 3425 Full-Motion billede

Produktinformation

Vogels TVM 3425 Full-Motion TV Wall Oplev en ny dimension af underholdning med Vogels TVM 3425 Full-Motion TV Wall. Denne fleksible vægmontering er designet til at give din tv-oplevelse et løft. Med en solid konstruktion og mulighed for at dreje, vip...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: TV Vægbeslag & Gulvstandere
EAN: 8712285347764
Varenr.: 96746
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TVM 3425
959 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Vogel's Comfort TVM 3425 Monteringssæt Fladt panel 32"-65"
1.005 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vogel's Comfort TVM 3425 mounting kit - full-motion - for flat panel - black - Maks 25 kg - Maks størrelse 65"
1.178 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vogel´s Tvm 3425 Comfort Wall Mount Motion 32-65 tommer 25kg
1.369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vogel's Comfort TVM 3425 mounting kit - full-motion - for flat panel - black - Maks 25 kg - Maks størrelse 65" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vogel's Comfort TVM 3425 mounting kit - full-motion - for flat panel - black - Maks 25 kg - Maks størrelse 65" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop869 kr869 krKøb
2CS MEGASTORE DK959 kr998 krKøb
3CompuMail DK1.005 kr1.005 krKøb
4Proshop DK1.178 kr1.178 krKøb
5Dustin DK1.369 kr1.455,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vogel's Comfort TVM 3425 mounting kit - full-motion - for flat panel - black - Maks 25 kg - Maks størrelse 65"

PriceData har fulgt prisen på Vogel's Comfort TVM 3425 mounting kit - full-motion - for flat panel - black - Maks 25 kg - Maks størrelse 65" i 180 dage. Laveste pris i perioden er 648 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 1.177 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 911 kr.

Den nuværende pris på 869 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Vogel's Comfort TVM 3425 mounting kit - full-motion - for flat panel - black - Maks 25 kg - Maks størrelse 65". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Vogel's Comfort TVM 3425 mounting kit - full-motion - for flat panel - black - Maks 25 kg - Maks størrelse 65" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026869 kr122 kr (12%)
24. maj 2026991 kr122 kr (14%)
20. maj 2026869 kr228 kr (21%)
19. maj 20261.097 kr59 kr (6%)
18. maj 20261.038 kr169 kr (19%)
16. maj 2026869 kr122 kr (12%)
15. maj 2026991 kr122 kr (14%)
28. apr. 2026869 kr122 kr (12%)
27. apr. 2026991 kr122 kr (14%)
24. apr. 2026869 kr122 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret