Gå til hovedindhold

VMZINC nedløbsrør, ZINK NATUR - 100 x 0,7/3000 mm

VMzincTagrenderEAN: 3661587049683
Pris fra 366,76 krtil 409 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 42,24 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 355,16 kr 10. maj

Sammenlign priser på VMZINC nedløbsrør, ZINK NATUR - 100 x 0,7/3000 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 366.76 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VMZINC nedløbsrør, ZINK NATUR - 100 x 0,7/3000 mm
366,76 kr
Til butik
VMZINC nedløbsrør, ZINK NATUR - 100 x 0,7/3000 mm billede

Produktinformation

Titanzink er et naturligt og vedligeholdelsesfrit materiale, der patinerer gradvist og bliver smukkere med årerne. Det harmonerer med alle former for byggematerialer, holder længe og giver et elegant helhedsindtryk.- Diameter: 100 mm- Længde: 3 meter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 3661587049683
Varenr.: 15842869182799
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
VMZINC nedlbsrr 3 meter (0,7 mm) - 100 mm
404 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
VMzinc nedløbsrør, Ø100x0,7 mm, 3 meter, zink
405 kr
Til butik
VMzinc nedløbsrør, Ø100x0,7 mm, 3 meter, zink billede

Produktinformation

VMZINC nedløbsrør i blank zink tidløs holdbarhed og smuk patina Dette nedløbsrør i blank zink er skabt til dig, der ønsker et regnvandssystem med både lang levetid og et klassisk udtryk. Med en diameter på 100 mm og en længde på 3 meter passer det perfek...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VMzinc
Kategori: Tag & facade
Farve: zinc natur
Størrelse: 100 mm x 3 m x 0.70 mm
EAN: 3661587049683
Varenr.: 276746362
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
VMzinc nedløbsrør, Ø100x0,7 mm, 3 meter, zink
405 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VMzinc nedløbsrør, Ø100x0,7 mm, 3 meter, zink
409 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VMZINC nedløbsrør, ZINK NATUR - 100 x 0,7/3000 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VMZINC nedløbsrør, ZINK NATUR - 100 x 0,7/3000 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN366,76 kr366,76 krKøb
2WATTOO.DK404 kr404 krKøb
3BilligVVS DK405 kr405 krKøb
4CompletVVS405 kr405 krKøb
5LavprisVVS409 kr409 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VMZINC nedløbsrør, ZINK NATUR - 100 x 0,7/3000 mm

PriceData har fulgt prisen på VMZINC nedløbsrør, ZINK NATUR - 100 x 0,7/3000 mm i 161 dage. Laveste pris i perioden er 355,16 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 405 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 391 kr.

Den nuværende pris på 366,76 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for VMZINC nedløbsrør, ZINK NATUR - 100 x 0,7/3000 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for VMZINC nedløbsrør, ZINK NATUR - 100 x 0,7/3000 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026366,76 kr11,6 kr (3%)
10. maj 2026355,16 kr48,84 kr (12%)
8. maj 2026404 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026405 kr2 kr (0%)
18. apr. 2026403 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026404 kr1 kr (0%)
11. apr. 2026403 kr2 kr (0%)
25. mar. 2026405 kr1 kr (0%)
24. mar. 2026404 kr17 kr (4%)
14. mar. 2026387 kr17 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret