Gå til hovedindhold

VMzinc VM zinc brøndkrave 76/150 mm. flad. Valsblank -Tages ikke retur-

VMzincTagrenderEAN: 3661587057206
Pris fra 30 krtil 41 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 11 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på VM zinc brøndkrave 76/150 mm. flad. Valsblank -Tages ikke retur- og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 30 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vmzinc brøndkrave, Ø76x150 mm, med hul, zink
30 kr
Til butik
Vmzinc brøndkrave, Ø76x150 mm, med hul, zink billede

Produktinformation

Brøndkrave i naturzink til sikker og tæt overgangDenne brøndkrave i naturzink bruges som afslutning mellem nedløbsrør og kloak- eller brøndrør. Den er lavet af VMZINC Natur, som er blank, ubehandlet zink, der med tiden får en ensartet, lys grå patina. Zin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VMzinc
Kategori: Tag
Farve: zinc
Størrelse: 76x150 mm
EAN: 3661587057206
Varenr.: 276725040
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Vmzinc brøndkrave, Ø76x150 mm, med hul, zink
32 kr
Til butik
Vmzinc brøndkrave, Ø76x150 mm, med hul, zink billede

Produktinformation

Brøndkrave i naturzink holdbar og vedligeholdelsesfri løsningDenne brøndkrave i naturzink er skabt til dig, der ønsker en driftssikker og diskret afslutning mellem nedløbsrør og kloak- eller brøndrør. Fremstillet i VMZINC Natur (blank zink), får overflad...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VMzinc
Kategori: Tagrender & tag
Farve: zinc
Størrelse: 76x150 mm
EAN: 3661587057206
Varenr.: 276725040
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VMZINC brøndkrave, ZINC NATUR - 76/150 mm
32,6 kr
Til butik
VMZINC brøndkrave, ZINC NATUR - 76/150 mm billede

Produktinformation

Titanzink er et naturligt og vedligeholdelsesfrit materiale, der patinerer gradvist og bliver smukkere med årerne. Det harmonerer med alle former for byggematerialer, holder længe og giver et elegant helhedsindtryk.Benyttes som afslutning ned mod kloakrør...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 3661587057206
Varenr.: 15842906865999
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vmzinc brøndkrave, Ø76x150 mm, med hul, zink
33 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
VM zinc brøndkrave 76/150 mm. flad. Valsblank -Tages ikke retur-
36,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VM brøndkr. 76/150 flad. - valsblank -Tages ikke retur
41 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM zinc brøndkrave 76/150 mm. flad. Valsblank -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM zinc brøndkrave 76/150 mm. flad. Valsblank -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS30 kr30 krKøb
2CompletVVS32 kr32 krKøb
3EL-GROSSISTEN32,6 kr32,6 krKøb
4BilligVVS DK33 kr33 krKøb
5vvsfittings.dk36,25 kr36,25 krKøb
6CS MEGASTORE DK41 kr80 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VM zinc brøndkrave 76/150 mm. flad. Valsblank -Tages ikke retur-

PriceData har fulgt prisen på VM zinc brøndkrave 76/150 mm. flad. Valsblank -Tages ikke retur- i 181 dage. Laveste pris i perioden er 26 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 32 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 30 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for VM zinc brøndkrave 76/150 mm. flad. Valsblank -Tages ikke retur-. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for VM zinc brøndkrave 76/150 mm. flad. Valsblank -Tages ikke retur- de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202630 kr2 kr (6%)
1. jun. 202632 kr2 kr (7%)
20. jan. 202630 kr
19. jan. 202629,25 kr3,25 kr (13%)
22. dec. 202526 kr2 kr (7%)
21. dec. 202528 kr2 kr (8%)
20. dec. 202526 kr2 kr (7%)
19. dec. 202528 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret