Gå til hovedindhold

VMzinc VM for 333 ANTHRA ark.kon.j. - Konsoljern, for 333 mm, arkitektrende - ANTHRA-ZINC

VMzincTagrenderEAN: 3661587611309
Pris fra 145 krtil 223 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 78 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på VM for 333 ANTHRA ark.kon.j. - Konsoljern, for 333 mm, arkitektrende - ANTHRA-ZINC og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 145 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
VM Zinc konsoljern 333 mm Anthra, kort til 1/4´´-rund tagrende
145 kr
Til butik
VM Zinc konsoljern 333 mm Anthra, kort til 1/4´´-rund tagrende billede

Produktinformation

Konsoljern ANTHRA-ZINC 333 mm Til arkitekt tagrende Konsoljernene er af høj kvalitet, udført i galvniseret stål og beklædt med forpatineret zink. Desuden er de med zinkfjeder.

Produktspecifikationer

Kategori: Rendejern lange
EAN: 3661587611309
Varenr.: 1332393
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VMZINC konsoljern i ANTHRA-ZINC, 333 mm, kvartrund rende
158,26 kr
Til butik
VMZINC konsoljern i ANTHRA-ZINC, 333 mm, kvartrund rende billede

Produktinformation

VM Zinc Konsoljern til Arkitekt rende, Anthrazinc- Størrelse: Nr. 12- Bredde: 333 mmMed et ANTHRA-ZINC tagrendesystem, fremstillet i forpatineret zink med en mørk skifergrå nuance, kan du fremhæve kontraster og skabe et let helhedsindtryk på dit hus. Mate...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 3661587611309
Varenr.: 15842947662159
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VmZinc konsoljern t/arkitekt rende nr. 12, anthrazinc
159 kr
Til butik
VmZinc konsoljern t/arkitekt rende nr. 12, anthrazinc billede

Produktinformation

Med et ANTHRA-ZINC tagrendesystem, fremstillet i forpatineret zink med en mørk skifergrå nuance, kan du fremhæve kontraster og skabe et let helhedsindtryk på dit hus. Materialet ANTHRA-ZINC vil med tid langsomt patinere i overfladen og blive en tone lyser...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VMzinc
Kategori: Tag
Farve: anthracite
Størrelse: 333 mm
EAN: 3661587611309
Varenr.: 277368602
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
VMzinc konsoljern t/arkitekt rende nr. 12, anthrazinc
175 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
VmZinc konsoljern t/arkitekt rende nr. 12, anthrazinc
179 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
VM Zinc konsoljern 333 mm Anthra, kort til 1/4''-rund tagrende
191,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VM for 333 ANTHRA ark.kon.j. - Konsoljern, for 333 mm, arkitektrende - ANTHRA-ZINC
223 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM for 333 ANTHRA ark.kon.j. - Konsoljern, for 333 mm, arkitektrende - ANTHRA-ZINC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM for 333 ANTHRA ark.kon.j. - Konsoljern, for 333 mm, arkitektrende - ANTHRA-ZINC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk145 kr145 krKøb
2EL-GROSSISTEN158,26 kr158,26 krKøb
3LavprisVVS159 kr159 krKøb
4BilligVVS DK175 kr175 krKøb
5CompletVVS179 kr179 krKøb
6vvsfittings.dk191,25 kr191,25 krKøb
7CS MEGASTORE DK223 kr262 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VM for 333 ANTHRA ark.kon.j. - Konsoljern, for 333 mm, arkitektrende - ANTHRA-ZINC

PriceData har fulgt prisen på VM for 333 ANTHRA ark.kon.j. - Konsoljern, for 333 mm, arkitektrende - ANTHRA-ZINC i 181 dage. Laveste pris i perioden er 144 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 148 kr.

Den nuværende pris på 145 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for VM for 333 ANTHRA ark.kon.j. - Konsoljern, for 333 mm, arkitektrende - ANTHRA-ZINC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for VM for 333 ANTHRA ark.kon.j. - Konsoljern, for 333 mm, arkitektrende - ANTHRA-ZINC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026145 kr13,26 kr (8%)
24. maj 2026158,26 kr13,26 kr (9%)
9. maj 2026145 kr
7. maj 2026145,34 kr13,66 kr (9%)
6. maj 2026159 kr13,66 kr (9%)
27. apr. 2026145,34 kr
24. apr. 2026145 kr
23. apr. 2026145,34 kr
24. mar. 2026145 kr
23. mar. 2026145,34 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret