Gå til hovedindhold

VMzinc VM zinc brøndkrave 150 mm. flad, lukket. Valsblank -Tages ikke retur-

VMzincTagrenderEAN: 3661587057237
Pris fra 24 krtil 37 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 13 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på VM zinc brøndkrave 150 mm. flad, lukket. Valsblank -Tages ikke retur- og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 24 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vmzinc brøndkrave, Ø150 mm, uden hul, zink
24 kr
Til butik
Vmzinc brøndkrave, Ø150 mm, uden hul, zink billede

Produktinformation

Brøndkrave i zink til tagrendesystemer holdbar og vedligeholdelsesfri løsningDenne brøndkrave i blank zink er et solidt tilbehør til tagrendesystemer, der sikrer effektiv afslutning ned mod kloakrør og indgår som en del af skydestykke med brøndkrave. Den...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VMzinc
Kategori: Tag
Farve: zinc natur
Størrelse: 150 mm
EAN: 3661587057237
Varenr.: 276725000
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vmzinc brøndkrave, Ø150 mm, uden hul, zink
27 kr
Til butik
Vmzinc brøndkrave, Ø150 mm, uden hul, zink billede

Produktinformation

Tidløs brøndkrave i blank zink til tagrendesystemerDenne brøndkrave i naturlig, blank zink er designet som afslutning ned mod kloakrør og indgår som en del af et skydestykke med brøndkrave. Den er fremstillet af titanzink i henhold til EN 988-standarden o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VMzinc
Kategori: Tag & facade
Farve: zinc natur
Størrelse: 150 mm
EAN: 3661587057237
Varenr.: 276725000
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Vmzinc brøndkrave, Ø150 mm, uden hul, zink
27 kr
Til butik
Vmzinc brøndkrave, Ø150 mm, uden hul, zink billede

Produktinformation

Brøndkrave i blank zink til effektiv regnvandshåndteringDenne brøndkrave i naturlig, blank zink med en diameter på 150 mm er designet til at sikre en pålidelig overgang mellem tagrende og nedløbsrør. Fremstillet af VMZINC titanzink opfylder den de højeste...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VMzinc
Kategori: Tagrender & tag
Farve: zinc natur
Størrelse: 150 mm
EAN: 3661587057237
Varenr.: 276725000
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VMZINC brøndkrave, ZINC NATUR - 150 mm (lukket)
28,45 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
VM zinc brøndkrave 150 mm. flad, lukket. Valsblank -Tages ikke retur-
31,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VM brøndkr. 150 flad, lukket. - valsblank -Tages ikke retur
37 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM zinc brøndkrave 150 mm. flad, lukket. Valsblank -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM zinc brøndkrave 150 mm. flad, lukket. Valsblank -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS24 kr24 krKøb
2BilligVVS DK27 kr27 krKøb
3CompletVVS27 kr27 krKøb
4EL-GROSSISTEN28,45 kr28,45 krKøb
5vvsfittings.dk31,25 kr31,25 krKøb
6CS MEGASTORE DK37 kr76 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VM zinc brøndkrave 150 mm. flad, lukket. Valsblank -Tages ikke retur-

PriceData har fulgt prisen på VM zinc brøndkrave 150 mm. flad, lukket. Valsblank -Tages ikke retur- i 166 dage. Laveste pris i perioden er 24 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 27 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 25 kr.

Den nuværende pris på 24 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for VM zinc brøndkrave 150 mm. flad, lukket. Valsblank -Tages ikke retur-. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for VM zinc brøndkrave 150 mm. flad, lukket. Valsblank -Tages ikke retur- de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202624 kr3 kr (11%)
1. jun. 202627 kr3 kr (13%)
26. maj 202624 kr1,5 kr (6%)
24. maj 202625,5 kr1,5 kr (6%)
17. maj 202624 kr1,5 kr (6%)
16. maj 202625,5 kr1,5 kr (6%)
12. maj 202624 kr1,5 kr (6%)
11. maj 202625,5 kr1,5 kr (6%)
18. apr. 202624 kr1,5 kr (6%)
17. apr. 202625,5 kr1,5 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret