Gå til hovedindhold

VMzinc tudstykke nr. 12, 333x76 mm, til halvrund tagrende, zink

VMzincTagrenderEAN: 3661587048426
Pris fra 47,88 krtil 75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 27,12 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 46,34 kr 10. maj

Sammenlign priser på VMzinc tudstykke nr. 12, 333x76 mm, til halvrund tagrende, zink og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 47.88 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VMZINC tudstykke til halvrund tagrende, ZINC NATUR - 333/76 mm
47,88 kr
Til butik
VMZINC tudstykke til halvrund tagrende, ZINC NATUR - 333/76 mm billede

Produktinformation

Titanzink er et naturligt og vedligeholdelsesfrit materiale, der patinerer gradvist og bliver smukkere med årerne. Det harmonerer med alle former for byggematerialer, holder længe og giver et elegant helhedsindtryk.Danner overgang mellem tagrender og nedl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 3661587048426
Varenr.: 15842950611279
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
VMZINC tudstykke halvrund 12" for 76 mm nedlbsrr
51,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
VM zinc tudstykke 76 x 333 mm. Valsblank -Tages ikke retur-
52,5 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
VMzinc tudstykke nr. 12, 333x76 mm, til halvrund tagrende, zink
55 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VM tudstk. 333/76 valsblank - -Tages ikke retur
56 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VMzinc tudstykke nr. 12, 333x76 mm, til halvrund tagrende, zink
65 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
VMzinc tudstykke nr. 12, 333x76 mm, til halvrund tagrende, zink
75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VMzinc tudstykke nr. 12, 333x76 mm, til halvrund tagrende, zink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VMzinc tudstykke nr. 12, 333x76 mm, til halvrund tagrende, zink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN47,88 kr47,88 krKøb
2WATTOO.DK51,5 kr51,5 krKøb
3vvsfittings.dk52,5 kr52,5 krKøb
4CompletVVS55 kr55 krKøb
5CS MEGASTORE DK56 kr95 krKøb
6LavprisVVS65 kr65 krKøb
7BilligVVS DK75 kr75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VMzinc tudstykke nr. 12, 333x76 mm, til halvrund tagrende, zink

PriceData har fulgt prisen på VMzinc tudstykke nr. 12, 333x76 mm, til halvrund tagrende, zink i 171 dage. Laveste pris i perioden er 46,34 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 55 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 51 kr.

Den nuværende pris på 47,88 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for VMzinc tudstykke nr. 12, 333x76 mm, til halvrund tagrende, zink. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for VMzinc tudstykke nr. 12, 333x76 mm, til halvrund tagrende, zink de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202647,88 kr1,54 kr (3%)
10. maj 202646,34 kr4,91 kr (10%)
24. apr. 202651,25 kr3,75 kr (7%)
23. apr. 202655 kr3,75 kr (7%)
28. mar. 202651,25 kr3,75 kr (7%)
27. mar. 202655 kr3,75 kr (7%)
22. mar. 202651,25 kr3,75 kr (7%)
21. mar. 202655 kr3,75 kr (7%)
6. mar. 202651,25 kr3,75 kr (7%)
5. mar. 202655 kr3,75 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret