Gå til hovedindhold

Vileda Ultra speed pro 40 cm Tør og fugt moppe grå, polyester - 40 cm | Mopper | Mopper og klude |

ViledaMopperEAN: 4023103242449
Pris fra 381,88 krtil 1.713 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1.331,12 kr (78% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vileda Ultra speed pro 40 cm Tør og fugt moppe grå, polyester - 40 cm | Mopper | Mopper og klude | og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 381.88 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vileda Ultra speed pro 40 cm Tør og fugt moppe grå, polyester - 40 cm | Mopper | Mopper og klude |
381,88 kr
Til butik
Vileda Ultra speed pro 40 cm Tør og fugt moppe grå, polyester - 40 cm | Mopper | Mopper og klude | billede

Produktinformation

Vileda Ultra Speed Pro 40 cm Tør og Fugt Moppe Vileda Ultra Speed Pro moppen er en avanceret løsning til både tør og fugtig rengøring af alle typer hårde gulve. Designet med en 4D-struktur, der inkluderer superfin mikrofiber for intensiv dybderengøring, d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Mopper
EAN: 4023103242449
Varenr.: 55004756050296
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Moppe, Vileda UltraSpeed Pro Max, grå, polyester, 40 cm
1.713 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vileda Ultra speed pro 40 cm Tør og fugt moppe grå, polyester - 40 cm | Mopper | Mopper og klude | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vileda Ultra speed pro 40 cm Tør og fugt moppe grå, polyester - 40 cm | Mopper | Mopper og klude | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten381,88 kr381,88 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.713 kr1.713 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vileda Ultra speed pro 40 cm Tør og fugt moppe grå, polyester - 40 cm | Mopper | Mopper og klude |

PriceData har fulgt prisen på Vileda Ultra speed pro 40 cm Tør og fugt moppe grå, polyester - 40 cm | Mopper | Mopper og klude | i 153 dage. Laveste pris i perioden er 381,88 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 1.713 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 952 kr.

Den nuværende pris på 381,88 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 78% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Vileda Ultra speed pro 40 cm Tør og fugt moppe grå, polyester - 40 cm | Mopper | Mopper og klude |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Vileda Ultra speed pro 40 cm Tør og fugt moppe grå, polyester - 40 cm | Mopper | Mopper og klude | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026381,88 kr1.331,12 kr (78%)
24. maj 20261.713 kr1.331,12 kr (349%)
21. maj 2026381,88 kr1.331,12 kr (78%)
19. maj 20261.713 kr1.331,12 kr (349%)
17. maj 2026381,88 kr1.331,12 kr (78%)
16. maj 20261.713 kr1.331,12 kr (349%)
31. dec. 2025381,88 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret