Gå til hovedindhold

Vileda Vileda Ultramax mikrofiber & bomuld refill 4023103139022 Modsvarer: N/A

ViledaMopperEAN: 4023103139022
Pris fra 52 krtil 159 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 107 kr (67% besparelse)

Sammenlign priser på Vileda Vileda Ultramax mikrofiber & bomuld refill 4023103139022 Modsvarer: N/A og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 52 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vileda Ultramax Micro Cotton refill
52 kr
Til butik
Vileda Ultramax Micro Cotton refill billede

Produktinformation

Vileda UltraMax Microfibre + Cotton Refill er en moppeklud med mikrofiber og bomuldsfibre til ekstra grundig rengøring af klinker og fliser. Fibre med ekstra skureeffekt fjerner genstridigt snavs og løkkerne opsamler snavs og støv i fugerne mellem fliser. Moppekluden kan let monteres med trykknapper og vaskes i vaskemaskinen. Passer til Vileda UltraMax fladmoppesystemet.

Produktspecifikationer

Mærke: Vileda
Kategori: Rengoering
Artikel nr.: 141626
EAN: 4023103139022
Varenr.: 3174258
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Freudenberg Vileda Wklad Ultramax Micro Cotton Højabsorberende Microfiber
68 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vileda Ultramax Microfibre & Cotton Refill
68 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Freudenberg Vileda Wklad Ultramax Micro Cotton Højabsorberende Microfiber
99 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Vileda Vileda Ultramax mikrofiber & bomuld refill 4023103139022 Modsvarer: N/A
99 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vileda Combi Refill Ultra Max - 340572925
109 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gulvmoppe refill Vileda UltraMax Microfibre + Cotton
-7%139 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gulvmoppe refill Vileda UltraMax Microfibre + Cotton
-6%159 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vileda Vileda Ultramax mikrofiber & bomuld refill 4023103139022 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vileda Vileda Ultramax mikrofiber & bomuld refill 4023103139022 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK52 kr91 krKøb
2CompuMail DK68 kr68 krKøb
3CS MEGASTORE DK68 kr107 krKøb
4Ultrashop99 kr99 krKøb
5InkClub DK99 kr99 krKøb
6Homeshop DK109 kr109 krKøb
7Boligcenter DK139 kr139 krKøb
8Vivas DK159 kr238 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vileda Vileda Ultramax mikrofiber & bomuld refill 4023103139022 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Vileda Vileda Ultramax mikrofiber & bomuld refill 4023103139022 Modsvarer: N/A i 147 dage. Laveste pris i perioden er 51 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 62 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 54 kr.

Den nuværende pris på 52 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Vileda Vileda Ultramax mikrofiber & bomuld refill 4023103139022 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Vileda Vileda Ultramax mikrofiber & bomuld refill 4023103139022 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. feb. 202652 kr2 kr (4%)
8. feb. 202654 kr2 kr (4%)
7. feb. 202652 kr2 kr (4%)
6. feb. 202654 kr2 kr (4%)
1. feb. 202652 kr1 kr (2%)
30. jan. 202653 kr1 kr (2%)
29. jan. 202654 kr2 kr (4%)
17. jan. 202652 kr1 kr (2%)
13. jan. 202651 kr11 kr (18%)
7. jan. 202662 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret