Gå til hovedindhold

Vileda UltraSpeed Pro Fremfører til lommemoppe grå, PA/POM/PP, 40 cm - 40 cm | Mopper | Moppefremførere |

ViledaMopperEAN: 4023103184879
Pris fra 179 krtil 186,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 7,25 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 131 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Vileda UltraSpeed Pro Fremfører til lommemoppe grå, PA/POM/PP, 40 cm - 40 cm | Mopper | Moppefremførere | og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fremfører til lommemoppe, Vileda UltraSpeed Pro, grå, PA/POM/PP, 40 cm
179 kr
Til butik
Fremfører til lommemoppe, Vileda UltraSpeed Pro, grå, PA/POM/PP, 40 cm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Vileda
Kategori: Opvaskebaljer & Spande
Farve: 1
Artikel nr.: 146963
EAN: 4023103184879
Varenr.: 1377267
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Vileda UltraSpeed Pro fremføre
184,95 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vileda UltraSpeed Pro Fremfører til lommemoppe grå, PA/POM/PP, 40 cm - 40 cm | Mopper | Moppefremførere |
186,25 kr
Til butik
Vileda UltraSpeed Pro Fremfører til lommemoppe grå, PA/POM/PP, 40 cm - 40 cm | Mopper | Moppefremførere | billede

Produktinformation

Vileda UltraSpeed Pro Fremfører til lommemoppe 40 cm Vileda UltraSpeed Pro fremfører er en let, sammenklappelig og brugervenlig løsning til effektiv rengøring med lommemopper. Fremføreren er designet i slidstærke materialer (PA, POM og PP) og har en bred...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Mopper
EAN: 4023103184879
Varenr.: 55277281444216

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vileda UltraSpeed Pro Fremfører til lommemoppe grå, PA/POM/PP, 40 cm - 40 cm | Mopper | Moppefremførere | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vileda UltraSpeed Pro Fremfører til lommemoppe grå, PA/POM/PP, 40 cm - 40 cm | Mopper | Moppefremførere | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK179 kr218 krKøb
2RedOffice Konpap184,95 kr184,95 krKøb
3Sikkerhedsgiganten186,25 kr186,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vileda UltraSpeed Pro Fremfører til lommemoppe grå, PA/POM/PP, 40 cm - 40 cm | Mopper | Moppefremførere |

PriceData har fulgt prisen på Vileda UltraSpeed Pro Fremfører til lommemoppe grå, PA/POM/PP, 40 cm - 40 cm | Mopper | Moppefremførere | i 155 dage. Laveste pris i perioden er 131 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 259,51 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 187 kr.

Den nuværende pris på 179 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 31% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Vileda UltraSpeed Pro Fremfører til lommemoppe grå, PA/POM/PP, 40 cm - 40 cm | Mopper | Moppefremførere |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Vileda UltraSpeed Pro Fremfører til lommemoppe grå, PA/POM/PP, 40 cm - 40 cm | Mopper | Moppefremførere | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026179 kr7,25 kr (4%)
30. maj 2026186,25 kr7,25 kr (4%)
28. maj 2026179 kr5,95 kr (3%)
20. maj 2026184,95 kr15,95 kr (9%)
14. maj 2026169 kr9 kr (6%)
13. maj 2026160 kr9 kr (6%)
9. maj 2026151 kr5 kr (3%)
8. maj 2026146 kr4 kr (3%)
7. maj 2026142 kr5 kr (4%)
6. maj 2026137 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret