Gå til hovedindhold

Vikan Børste med vandgennemløb, blå, PP, 15 cm, blød, spaltet - 15 cm | | Gevind | Husholdningsrengøringsrekvisitter

VikanLegetøjEAN: 5705022039391
Pris fra 34,05 krtil 42,45 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 8,4 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vikan Børste med vandgennemløb, blå, PP, 15 cm, blød, spaltet - 15 cm | | Gevind | Husholdningsrengøringsrekvisitter og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 34.05 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan vaskebørste m/vandgennemløb 150mm blå
-37%34,05 kr
Før 53,63 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan vaskebørste m/vandgennemløb 150mm blå billede

Produktinformation

Denne innovative vaskebørste er særligt designet til at lette rengøringsprocessen ved at integrere en vandgennemstrømningsfunktion. Denne unikke egenskab muliggør en kontinuerlig strøm af vand gennem børsten, som hjælper med at opnå en dybdegående og effe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og skafter
EAN: 5705022039391
Varenr.: 504868
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vikan Børste med vandgennemløb, blå, PP, 15 cm, blød, spaltet - 15 cm | | Gevind | Husholdningsrengøringsrekvisitter
-20%42,45 kr
Før 53,08 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Børste med vandgennemløb, blå, PP, 15 cm, blød, spaltet - 15 cm | | Gevind | Husholdningsrengøringsrekvisitter billede

Produktinformation

Vikan Børste med Vandgennemløb, Blå, 15 cm - Blød og Spaltet Denne Vikan børste er udstyret med bløde og spaltede børstehår, som giver en fremragende bære- og renseevne. Børsten har en vandgennemløbsfunktion, hvilket gør den ideel til opgaver, hvor der er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
EAN: 5705022039391
Varenr.: 55003718222200

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Børste med vandgennemløb, blå, PP, 15 cm, blød, spaltet - 15 cm | | Gevind | Husholdningsrengøringsrekvisitter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Børste med vandgennemløb, blå, PP, 15 cm, blød, spaltet - 15 cm | | Gevind | Husholdningsrengøringsrekvisitter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk34,05 kr34,05 krKøb
2Sikkerhedsgiganten42,45 kr42,45 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vikan Børste med vandgennemløb, blå, PP, 15 cm, blød, spaltet - 15 cm | | Gevind | Husholdningsrengøringsrekvisitter

PriceData har fulgt prisen på Vikan Børste med vandgennemløb, blå, PP, 15 cm, blød, spaltet - 15 cm | | Gevind | Husholdningsrengøringsrekvisitter i 180 dage. Laveste pris i perioden er 33,6 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 55 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 40 kr.

Den nuværende pris på 34,05 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Vikan Børste med vandgennemløb, blå, PP, 15 cm, blød, spaltet - 15 cm | | Gevind | Husholdningsrengøringsrekvisitter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Vikan Børste med vandgennemløb, blå, PP, 15 cm, blød, spaltet - 15 cm | | Gevind | Husholdningsrengøringsrekvisitter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202634,05 kr8,4 kr (20%)
30. maj 202642,45 kr8,4 kr (25%)
23. maj 202634,05 kr8,4 kr (20%)
22. maj 202642,45 kr8,4 kr (25%)
15. maj 202634,05 kr8,4 kr (20%)
14. maj 202642,45 kr8,4 kr (25%)
2. maj 202634,05 kr8,4 kr (20%)
1. maj 202642,45 kr8,4 kr (25%)
18. apr. 202634,05 kr19,03 kr (36%)
17. apr. 202653,08 kr19,03 kr (56%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret