Gå til hovedindhold

Vikan Håndskraber Wipe-N-Shine, grøn, POM/SEBS - 350 mm | Skrabere med gummilæbe | 450 mm | Børster-Skrubber-Skraber

VikanLegetøjEAN: 5705027078524
Pris fra 86,3 krtil 136,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 49,95 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 80,59 kr 31. maj

Sammenlign priser på Vikan Håndskraber Wipe-N-Shine, grøn, POM/SEBS - 350 mm | Skrabere med gummilæbe | 450 mm | Børster-Skrubber-Skraber og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 86.3 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Skraber Wipe-N-Shine, 350 mm
-37%86,3 kr
Før 136,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skraber Wipe-N-Shine, 350 mm billede

Produktinformation

Wipe-n-shine skraber til fjernelse af vand fra store overflader. Det bløde gummi er skånsomt mod bilens lak og vinduer, og efterlader ingen kalkpletter. Kan monteres på alle Vikans skafter, hvilket gør det nemt at bruge skraberen på busser, lastbiler, tog...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og skafter
EAN: 5705027078524
Varenr.: 564310
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vikan Håndskraber Wipe-N-Shine, grøn, POM/SEBS - 350 mm | Skrabere med gummilæbe | 450 mm | Børster-Skrubber-Skraber
-20%108,7 kr
Før 135,88 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Håndskraber Wipe-N-Shine, grøn, POM/SEBS - 350 mm | Skrabere med gummilæbe | 450 mm | Børster-Skrubber-Skraber billede

Produktinformation

Opgrader din rengøringsrutine med denne effektive Vikan håndskraber i farven grøn. Skraberen er designet til at gøre det nemt at fjerne snavs og vand fra overflader, hvilket gør rengøringen hurtig og effektiv. Den grønne farve gør det nemt at identificere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Skrabere med gummilæbe
EAN: 5705027078524
Varenr.: 47470309540177
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Vikan skraber Wipe-N-Shine
136,25 kr
Til butik
Vikan skraber Wipe-N-Shine billede

Produktinformation

Wipe-N-Shine er en særdeles effektiv skraber til fjernelse af vand fra store overflader. Det bløde gummi er skånsom mod følsomme overflader og ridser ikke f.eks. billak og rudeglas. Skraberen efterlader ingen kalkpletter. Den kan monteres på et skaft for...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Alt til bilvask
EAN: 5705027078524
Varenr.: 2714918

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Håndskraber Wipe-N-Shine, grøn, POM/SEBS - 350 mm | Skrabere med gummilæbe | 450 mm | Børster-Skrubber-Skraber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Håndskraber Wipe-N-Shine, grøn, POM/SEBS - 350 mm | Skrabere med gummilæbe | 450 mm | Børster-Skrubber-Skraber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk86,3 kr86,3 krKøb
2Sikkerhedsgiganten108,7 kr108,7 krKøb
3Specialbutikken136,25 kr136,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vikan Håndskraber Wipe-N-Shine, grøn, POM/SEBS - 350 mm | Skrabere med gummilæbe | 450 mm | Børster-Skrubber-Skraber

PriceData har fulgt prisen på Vikan Håndskraber Wipe-N-Shine, grøn, POM/SEBS - 350 mm | Skrabere med gummilæbe | 450 mm | Børster-Skrubber-Skraber i 180 dage. Laveste pris i perioden er 80,59 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 135,88 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 86,3 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Vikan Håndskraber Wipe-N-Shine, grøn, POM/SEBS - 350 mm | Skrabere med gummilæbe | 450 mm | Børster-Skrubber-Skraber. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Vikan Håndskraber Wipe-N-Shine, grøn, POM/SEBS - 350 mm | Skrabere med gummilæbe | 450 mm | Børster-Skrubber-Skraber de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202686,3 kr5,71 kr (7%)
31. maj 202680,59 kr28,11 kr (26%)
30. maj 2026108,7 kr22,4 kr (26%)
29. maj 202686,3 kr5,71 kr (7%)
27. maj 202680,59 kr3,12 kr (4%)
26. maj 202683,71 kr3,12 kr (4%)
25. maj 202680,59 kr3,12 kr (4%)
24. maj 202683,71 kr3,12 kr (4%)
22. maj 202680,59 kr5,71 kr (7%)
15. maj 202686,3 kr6,7 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret