Gå til hovedindhold

Vikan Fælgbørste med vandgennemløb sort, PP/polyester, bløde børstehår, spaltet 545252 | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | NODISCOUNT

VikanLegetøjEAN: 5705025452524
Pris fra 143,75 krtil 239,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 96,2 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vikan Fælgbørste med vandgennemløb sort, PP/polyester, bløde børstehår, spaltet 545252 | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | NODISCOUNT og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 143.75 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Fælgbørste m/vandgennemløb, 240 mm, blød/spaltet
-39%143,75 kr
Før 235 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fælgbørste m/vandgennemløb, 240 mm, blød/spaltet billede

Produktinformation

Stor, rund fælgbørste med vandgennemløb, der giver god og effektiv rengøring af dobbelte og enkelte stålfælge på større køretøjer. Polypropylen med bløde/spaltede polyester-børstehår. Autobørster

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og skafter
EAN: 5705025452524
Varenr.: 564305
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vikan fælgbørste m/vandgennemløb, 24 cm
150 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vikan Fælgbørste med vandgennemløb sort, PP/polyester, bløde børstehår, spaltet 545252 | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | NODISCOUNT
-20%188,2 kr
Før 235,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Fælgbørste med vandgennemløb sort, PP/polyester, bløde børstehår, spaltet 545252 | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | NODISCOUNT billede

Produktinformation

Med Vikan Fælgbørsten med vandgennemløb får du et kvalitetsprodukt, der vil gøre din bilpleje nemmere og mere effektiv. Denne fælgbørste er specielt designet til at fjerne snavs og skidt fra dine fælge på en skånsom måde. Med det smarte vandgennemløbssyst...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og koste
EAN: 5705025452524
Varenr.: 47429037490513
Gå til Dækbutikken - Dæk og Fælge
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Vikan fælgbørste m/vandgennemløb, 24 cm
239,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Fælgbørste med vandgennemløb sort, PP/polyester, bløde børstehår, spaltet 545252 | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | NODISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Fælgbørste med vandgennemløb sort, PP/polyester, bløde børstehår, spaltet 545252 | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | NODISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk143,75 kr143,75 krKøb
2CS MEGASTORE DK150 kr189 krKøb
3Sikkerhedsgiganten188,2 kr188,2 krKøb
4Dækbutikken - Dæk og Fælge239,95 kr239,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vikan Fælgbørste med vandgennemløb sort, PP/polyester, bløde børstehår, spaltet 545252 | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | NODISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på Vikan Fælgbørste med vandgennemløb sort, PP/polyester, bløde børstehår, spaltet 545252 | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | NODISCOUNT i 180 dage. Laveste pris i perioden er 143,75 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 235 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 171 kr.

Den nuværende pris på 143,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Vikan Fælgbørste med vandgennemløb sort, PP/polyester, bløde børstehår, spaltet 545252 | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | NODISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Vikan Fælgbørste med vandgennemløb sort, PP/polyester, bløde børstehår, spaltet 545252 | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | NODISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026143,75 kr6,25 kr (4%)
30. maj 2026150 kr6,25 kr (4%)
23. maj 2026143,75 kr6,25 kr (4%)
22. maj 2026150 kr6,25 kr (4%)
15. maj 2026143,75 kr6,25 kr (4%)
14. maj 2026150 kr6,25 kr (4%)
2. maj 2026143,75 kr6,25 kr (4%)
1. maj 2026150 kr6,25 kr (4%)
18. apr. 2026143,75 kr91,25 kr (39%)
17. apr. 2026235 kr91,25 kr (63%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret