Gå til hovedindhold

Væglampe House Doctor Game - sort jern, minimalistisk indendørslampe D15 x H13 x L70 cm

House DoctorLamperJusterbar armModerne belysningEAN: 5707644402652

House Doctor Game Væglampe kombinerer sort jern med hvid indre for elegant belysning. 70cm længde, E14 fatning, perfekt til moderne indretning med stringent udtryk. Læs mere

Pris fra 1.039 krtil 1.350 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 311 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 935,62 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Væglampe House Doctor Game - sort jern, minimalistisk indendørslampe D15 x H13 x L70 cm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1039 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
House Doctor Game væglampe sort large 76 cm
-23%1.039 kr
Før 1.350 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Væglampe House Doctor Game - sort jern, minimalistisk indendørslampe D15 x H13 x L70 cm
1.099 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
House Doctor Game væglampe, 70 cm, sort
1.125 kr
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Game Væglampe 70cm Sort House Doctor - Stue - Metal
-16%1.140 kr
Før 1.350 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Doctor - Væglampe, Game, Sort
1.299,95 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
House Doctor - Væglampe, Game, Sort B
1.350 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Væglampe House Doctor Game - sort jern, minimalistisk indendørslampe D15 x H13 x L70 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Væglampe House Doctor Game - sort jern, minimalistisk indendørslampe D15 x H13 x L70 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK1.039 kr1.039 krKøb
2Likehome.dk1.099 kr1.099 krKøb
3LampeGuru.dk1.125 kr1.125 krKøb
4Lampemesteren DK1.140 kr1.140 krKøb
5Bolig & Haven1.299,95 kr1.299,95 krKøb
6Rikki Tikki Shop1.350 kr1.350 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

House Doctor Game Væglampe

House Doctor

House Doctor Game Væglampe kombinerer sort jern med hvid indre for elegant belysning. 70cm længde, E14 fatning, perfekt til moderne indretning med stringent udtryk.

• vaeglampe
• væglampe
• game lampe
• house doctor lampe
• sort væglampe
• sengelampe
• moderne belysning
• jern væglampe
• indendørslampe
• Moderne belysning
• Justerbar arm

Beskrivelse

House Doctor Game Væglampe er en elegant og moderne belysningsløsning, der tilfører enhver indretning et stilrent og utraditionelt præg. Væglampen er udført i sort jern med en slank og minimalistisk form, som gør den velegnet til mange forskellige rum og miljøer.

Lampens sorte ydre står i kontrast til den hvide indre, hvilket skaber et interessant og elegant lysudfald. Denne kombination bidrager til en behagelig og hyggelig belysning, der kan fremhæve bestemte områder i hjemmet.

Med sine 70 cm i længde og 13 cm i højde får lampen en flot og markant tilstedeværelse på væggen. Den er ideel som sengebelysning i soveværelset eller som et særligt lysindslag i stuen. Lampen leveres med en 2,2 meter lang ledning og har tænd/sluk-knap placeret kun 15 cm fra lampehovedet for nem betjening.

Pæren følger ikke med - brug E14 pære, maksimalt 25W. House Doctor Game serien kombinerer funktionalitet med moderne design og integreres nemt i enhver boligindretning.

Specifikationer

dybde:15 cm
farve:Sort med hvid indre
vægt:1.23 kg
højde:13 cm
fatning:E14
længde:70 cm
ip_klasse:IP20
materiale:Jern
spænding:230V
ledningslængde:2.2 meter
maksimal_effekt:25W
pære_inkluderet:Nej
anvendelsesområde:Indendørs
afstand_til_kontakt:15 cm

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Medfølger pæren til lampen?

Nej, pæren følger ikke med. Du skal købe en E14 pære separat med maksimalt 25W effekt.

Hvor lang er ledningen på Game væglampen?

Ledningen er 2,2 meter lang, hvilket giver god fleksibilitet ved placering. Tænd/sluk-knappen sidder kun 15 cm fra lampen.

Kan lampen bruges som sengelampe?

Ja, Game væglampen er ideel som sengelampe med sin justerbare skærm og praktiske placering af tænd/sluk-knappen.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Væglampe House Doctor Game - sort jern, minimalistisk indendørslampe D15 x H13 x L70 cm

PriceData har fulgt prisen på Væglampe House Doctor Game - sort jern, minimalistisk indendørslampe D15 x H13 x L70 cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 769,95 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 1.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.010 kr.

Den nuværende pris på 1.039 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Væglampe House Doctor Game - sort jern, minimalistisk indendørslampe D15 x H13 x L70 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Væglampe House Doctor Game - sort jern, minimalistisk indendørslampe D15 x H13 x L70 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.039 kr103,38 kr (11%)
1. jun. 2026935,62 kr103,38 kr (10%)
7. maj 20261.039 kr60 kr (5%)
23. apr. 20261.099 kr29,05 kr (3%)
14. apr. 20261.069,95 kr29,05 kr (3%)
13. apr. 20261.099 kr29,05 kr (3%)
27. mar. 20261.069,95 kr7,05 kr (1%)
26. mar. 20261.077 kr7,05 kr (1%)
8. mar. 20261.069,95 kr29,05 kr (3%)
7. mar. 20261.099 kr29,05 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret