Gå til hovedindhold

Væglampe House Doctor Game i jern med messingfinish Ø20 cm

House DoctorLamperMessingfinishSoveværelse og stueEAN: 5707644297821

House Doctor Game Væglampe med elegant messingfinish og hvid inderside. Perfekt til soveværelse, stue eller køkken med 2,2m ledning og praktisk kontakt. Læs mere

Pris fra 599 krtil 999,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 400,95 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Væglampe House Doctor Game i jern med messingfinish Ø20 cm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 599 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
House Doctor Game væglampe, 15,5 cm, messing
599 kr
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Game Væglampe 20cm Messing House Doctor - Stue - Metal
-28%720 kr
Før 1.000 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
House Doctor Game væglampe messing lille, 30 cm
-28%720,7 kr
Før 1.000 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
House Doctor - Væglampe - Game - Messing - L 30 Cm
849,95 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
House Doctor - Væglampe, Game, Messing A
-15%852 kr
Før 1.000 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Væglampe House Doctor Game i jern med messingfinish Ø20 cm
859 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Doctor - Væglampe, Game, Messing
999,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Væglampe House Doctor Game i jern med messingfinish Ø20 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Væglampe House Doctor Game i jern med messingfinish Ø20 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk599 kr599 krKøb
2Lampemesteren DK720 kr720 krKøb
3KitchenTime DK720,7 kr720,7 krKøb
4Gucca.dk849,95 kr849,95 krKøb
5Rikki Tikki Shop852 kr852 krKøb
6Likehome.dk859 kr859 krKøb
7Bolig & Haven999,95 kr999,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

House Doctor Game Væglampe

House Doctor

House Doctor Game Væglampe med elegant messingfinish og hvid inderside. Perfekt til soveværelse, stue eller køkken med 2,2m ledning og praktisk kontakt.

• væglampe
• sengelampe
• messinglampe
• house doctor lampe
• game serie
• vægbelysning
• Soveværelse og stue
• Messingfinish

Beskrivelse

House Doctor Game Væglampe er en elegant belysningsløsning i solidt jern med luksuriøs messingfinish. Lampens hvide inderside sikrer optimal lysrefleksion og skaber en behagelig atmosfære. Med sine 30 cm i længde og 15,6 cm i diameter er den perfekt som både funktionel og dekorativ belysning. Den 2,2 meter lange ledning med kontakt 37 cm fra lampen giver fleksibilitet i placeringen. Ideel til soveværelset som sengelampe, i stuen som stemningsbelysning eller i køkkenet som praktisk arbejdslys. Bruger E14 pære, max 25W (købes separat).

Specifikationer

fatning:E14
længde:30 cm
diameter:15,6 cm
inderside:Hvid
ip_klasse:IP20
materiale:Jern med messingfinish
spænding:230V
anvendelse:Indendørs
maks_effekt:25W
kontaktafstand:37 cm fra lampe
ledningslængde:2,2 meter

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvilken pære skal jeg bruge?

Lampen bruger E14 pære med maksimalt 25W. Pæren følger ikke med og skal købes separat.

Hvor lang er ledningen?

Ledningen er 2,2 meter lang med tænd/sluk kontakt placeret 37 cm fra selve lampen.

Kan lampen bruges i badeværelset?

Nej, lampen har IP20 klassificering og er kun egnet til indendørs brug i tørre rum.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Væglampe House Doctor Game i jern med messingfinish Ø20 cm

PriceData har fulgt prisen på Væglampe House Doctor Game i jern med messingfinish Ø20 cm i 173 dage. Laveste pris i perioden er 569,95 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 744 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 675 kr.

Den nuværende pris på 599 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Væglampe House Doctor Game i jern med messingfinish Ø20 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Væglampe House Doctor Game i jern med messingfinish Ø20 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026599 kr121 kr (17%)
23. maj 2026720 kr121 kr (20%)
3. apr. 2026599 kr69 kr (10%)
25. mar. 2026668 kr8 kr (1%)
22. mar. 2026660 kr8 kr (1%)
4. mar. 2026668 kr98,05 kr (17%)
2. mar. 2026569,95 kr29,05 kr (5%)
22. feb. 2026599 kr7 kr (1%)
20. feb. 2026606 kr138 kr (19%)
19. feb. 2026744 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret