Gå til hovedindhold

UPS strømforsyning APC Smart‑UPS SMT1000IC, 1000 VA, 8× C13, USB, SmartConnect

APCUPS-nødstrømsforsyningEAN: 0731304332978
Pris fra 4.814 krtil 5.919 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.105 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.599 kr 28. apr.

Sammenlign priser på UPS strømforsyning APC Smart‑UPS SMT1000IC, 1000 VA, 8× C13, USB, SmartConnect og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4814 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC SMT1000IC - Smart-UPS - 1000VA/700W - Line Interactive UPS
4.814 kr
Til butik
APC SMT1000IC - Smart-UPS - 1000VA/700W - Line Interactive UPS billede

Produktinformation

Smart-UPS 1000VA/700W UPS med IEC C14 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 1000VA Udgangseffekt (W): 700W Topologi: Line Interactive Bølgeform: Pure Sine Wave Udgangsstik Typer: 8 x IEC C13 Indgangsstik Typer: IEC C14Highlights AVR LCD Display SmartConnect...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS
Artikel nr.: SMT1000IC
EAN: 0731304332978
Varenr.: 2668578
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
APC Smart-UPS SMT1000IC UPS 700Watt 1000VA
5.179 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apc Smart-ups 1000va Lcd 230v With Smartconnect
5.619 kr
Til butik
Apc Smart-ups 1000va Lcd 230v With Smartconnect billede

Produktinformation

Mulighed for koldstart Energimåler Grøn tilstand Høj onlineeffektivitet Intuitiv LCD-grænseflade Forventet dato for udskiftning af batteri Ren sinusbølgeudgang på batteriet Enkeltkoblet stikdåsegruppe SmartSlot Temperaturkompenseret batteriopladning

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS server & netværk
Artikel nr.: SMT1000IC
EAN: 0731304332978
Varenr.: 5011076710
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS strømforsyning APC Smart‑UPS SMT1000IC, 1000 VA, 8× C13, USB, SmartConnect
-9%5.899 kr
Før 6.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS strømforsyning APC Smart‑UPS SMT1000IC, 1000 VA, 8× C13, USB, SmartConnect
-9%5.919 kr
Før 6.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UPS strømforsyning APC Smart‑UPS SMT1000IC, 1000 VA, 8× C13, USB, SmartConnect koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UPS strømforsyning APC Smart‑UPS SMT1000IC, 1000 VA, 8× C13, USB, SmartConnect koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK4.814 kr4.814 krKøb
2CompuMail DK5.179 kr5.179 krKøb
3Dustin DK5.619 kr5.705,25 krKøb
4Boligcenter DK5.899 kr5.899 krKøb
5Vivas DK5.919 kr6.158 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for UPS strømforsyning APC Smart‑UPS SMT1000IC, 1000 VA, 8× C13, USB, SmartConnect

PriceData har fulgt prisen på UPS strømforsyning APC Smart‑UPS SMT1000IC, 1000 VA, 8× C13, USB, SmartConnect i 182 dage. Laveste pris i perioden er 4.527 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 5.165 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.772 kr.

Den nuværende pris på 4.814 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for UPS strømforsyning APC Smart‑UPS SMT1000IC, 1000 VA, 8× C13, USB, SmartConnect. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for UPS strømforsyning APC Smart‑UPS SMT1000IC, 1000 VA, 8× C13, USB, SmartConnect de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 20264.814 kr215 kr (5%)
28. apr. 20264.599 kr429 kr (9%)
25. apr. 20265.028 kr137 kr (3%)
22. apr. 20265.165 kr2 kr (0%)
20. apr. 20265.163 kr135 kr (3%)
18. apr. 20265.028 kr231 kr (5%)
15. apr. 20264.797 kr275 kr (5%)
13. apr. 20265.072 kr6 kr (0%)
9. apr. 20265.078 kr80 kr (2%)
3. apr. 20264.998 kr23 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret