Gå til hovedindhold

APC SRT1500XLI - Smart-UPS On-Line - 1500VA/1500W - Double Conversion Online UPS

APCUPS-nødstrømsforsyningEAN: 0731304340300
Pris fra 11.737 krtil 14.419 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.682 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 11.285 kr 19. mar.

Sammenlign priser på APC SRT1500XLI - Smart-UPS On-Line - 1500VA/1500W - Double Conversion Online UPS og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 11737 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
APC Smart-UPS SRT 1500VA UPS
11.737 kr
Til butik
APC Smart-UPS SRT 1500VA UPS billede

Produktinformation

APC Smart-UPS SRT 1500VA - UPS (stativ-monterbar / ekstern) - AC 220/230/240 V - 1500 watt - 1500 VA - USB, serial - output-stikforbindelser: 6 - PFC - sort

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Artikel nr.: SRT1500XLI
EAN: 0731304340300
Varenr.: 994726191
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC SRT1500XLI - Smart-UPS On-Line - 1500VA/1500W - Double Conversion Online UPS
11.997 kr
Til butik
APC SRT1500XLI - Smart-UPS On-Line - 1500VA/1500W - Double Conversion Online UPS billede

Produktinformation

Smart-UPS On-Line 1500VA/1500W UPS med IEC C14 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 1500VA Udgangseffekt (W): 1500W Topologi: Double Conversion Online Bølgeform: Pure Sine Wave Udgangsstik Typer: 6 x IEC C13 Indgangsstik Typer: IEC C14Highlights LCD Display SmartSlot...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS
Artikel nr.: SRT1500XLI
EAN: 0731304340300
Varenr.: 2776512
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apc Smart-ups Srt 1500va
13.749 kr
Til butik
Apc Smart-ups Srt 1500va billede

Produktinformation

Online dobbeltkonvertering giver kontinuerlig ren strøm til kritisk udstyr 1500 W kapacitet understøtter servere og netværksudstyr under strømafbrydelser Hot-swap VRLA-batteri og forlænget driftstid holder systemerne online SmartSlot og USB/seriel administration muliggør fjernovervågning LCD og hørbare alarmer forenkler statuskontrol og fejlreaktion...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS server & netværk
Artikel nr.: SRT1500XLI
EAN: 0731304340300
Varenr.: 5011155189
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS strømforsyning APC Smart-UPS On-Line 1500VA/1500W Tower 230V
14.399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS strømforsyning APC Smart-UPS On-Line 1500VA/1500W Tower 230V
14.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad APC SRT1500XLI - Smart-UPS On-Line - 1500VA/1500W - Double Conversion Online UPS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad APC SRT1500XLI - Smart-UPS On-Line - 1500VA/1500W - Double Conversion Online UPS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK11.737 kr11.737 krKøb
2Proshop DK11.997 kr11.997 krKøb
3Dustin DK13.749 kr13.835,25 krKøb
4Boligcenter DK14.399 kr14.399 krKøb
5Vivas DK14.419 kr14.678 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for APC SRT1500XLI - Smart-UPS On-Line - 1500VA/1500W - Double Conversion Online UPS

PriceData har fulgt prisen på APC SRT1500XLI - Smart-UPS On-Line - 1500VA/1500W - Double Conversion Online UPS i 185 dage. Laveste pris i perioden er 11.097 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 12.897 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 12.117 kr.

Den nuværende pris på 11.737 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for APC SRT1500XLI - Smart-UPS On-Line - 1500VA/1500W - Double Conversion Online UPS. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for APC SRT1500XLI - Smart-UPS On-Line - 1500VA/1500W - Double Conversion Online UPS de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202611.737 kr38 kr (0%)
24. maj 202611.699 kr260 kr (2%)
9. maj 202611.439 kr171 kr (1%)
8. maj 202611.610 kr28 kr (0%)
7. maj 202611.582 kr171 kr (1%)
6. maj 202611.753 kr260 kr (2%)
4. maj 202612.013 kr61 kr (1%)
2. maj 202611.952 kr61 kr (1%)
1. maj 202612.013 kr769 kr (6%)
29. apr. 202612.782 kr13 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret