Gå til hovedindhold

UPS strømforsyning APC Smart-UPS SMT750IC 750 VA, 6x C13, USB, SmartConnect

APCUPS-nødstrømsforsyningEAN: 0731304340317
Pris fra 3.392 krtil 4.369 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 977 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.262 kr 10. maj

Sammenlign priser på UPS strømforsyning APC Smart-UPS SMT750IC 750 VA, 6x C13, USB, SmartConnect og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3392 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
APC Smart-UPS SMT750IC UPS 500Watt 750VA
3.392 kr
Til butik
APC Smart-UPS SMT750IC UPS 500Watt 750VA billede

Produktinformation

APC Smart-UPS SMT750IC - UPS - AC 220/230/240 V - 500 watt - 750 VA - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 6 - sort - med APC SmartConnect

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Artikel nr.: SMT750IC
EAN: 0731304340317
Varenr.: 993596214
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
APC SMT750IC - Smart-UPS - 750VA/500W - Line Interactive UPS
3.420 kr
Til butik
APC SMT750IC - Smart-UPS - 750VA/500W - Line Interactive UPS billede

Produktinformation

Smart-UPS 750VA/500W UPS med IEC C14 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 750VA Udgangseffekt (W): 500W Topologi: Line Interactive Bølgeform: Pure Sine Wave Udgangsstik Typer: 6 x IEC C13 Indgangsstik Typer: IEC C14Highlights AVR LCD Display SmartConnect...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS
Artikel nr.: SMT750IC
EAN: 0731304340317
Varenr.: 2683692
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apc Smart-ups Smt750ic - 6 X C13-stik, Usb, Smartconnect, 750 Va
4.099 kr
Til butik
Apc Smart-ups Smt750ic - 6 X C13-stik, Usb, Smartconnect, 750 Va billede

Produktinformation

Intelligent og effektiv strømbeskyttelse til netværksudstyr, fra grundlæggende opsætninger til konfigurationer med skalerbar driftstid. Ideel UPS til servere, kassesystemer, routere, switches, hubs og andre netværksenheder Inkluderer: software-CD, dokumentations-CD, USB-kabel.

Produktspecifikationer

Mærke: APC
Kategori: UPS server & netværk
Artikel nr.: SMT750IC
EAN: 0731304340317
Varenr.: 5011102084
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS backup - APC Smart‑UPS SMT750IC 750 VA, 6x C13, USB, SmartConnect
-4%4.299 kr
Før 4.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS backup - APC Smart‑UPS SMT750IC 750 VA, 6x C13, USB, SmartConnect
-4%4.319 kr
Før 4.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
APC Smart UPS/750VA Interactive+ P
4.369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UPS strømforsyning APC Smart-UPS SMT750IC 750 VA, 6x C13, USB, SmartConnect koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UPS strømforsyning APC Smart-UPS SMT750IC 750 VA, 6x C13, USB, SmartConnect koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.392 kr3.392 krKøb
2Proshop DK3.420 kr3.420 krKøb
3Dustin DK4.099 kr4.185,25 krKøb
4Boligcenter DK4.299 kr4.299 krKøb
5Vivas DK4.319 kr4.488 krKøb
6Ultrashop4.369 kr4.369 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for UPS strømforsyning APC Smart-UPS SMT750IC 750 VA, 6x C13, USB, SmartConnect

PriceData har fulgt prisen på UPS strømforsyning APC Smart-UPS SMT750IC 750 VA, 6x C13, USB, SmartConnect i 184 dage. Laveste pris i perioden er 3.108 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 3.484 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.326 kr.

Den nuværende pris på 3.392 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for UPS strømforsyning APC Smart-UPS SMT750IC 750 VA, 6x C13, USB, SmartConnect. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for UPS strømforsyning APC Smart-UPS SMT750IC 750 VA, 6x C13, USB, SmartConnect de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.392 kr28 kr (1%)
26. maj 20263.420 kr62 kr (2%)
25. maj 20263.358 kr62 kr (2%)
24. maj 20263.420 kr104 kr (3%)
23. maj 20263.316 kr114 kr (3%)
22. maj 20263.430 kr103 kr (3%)
19. maj 20263.327 kr17 kr (1%)
17. maj 20263.310 kr12 kr (0%)
16. maj 20263.322 kr12 kr (0%)
15. maj 20263.334 kr12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret