Gå til hovedindhold

Uponor telestat RENO/WGF 24V - Uponor Vario renoveringstelestat/WGF NC FT 24V 1W IP54

UponorEludstyrEAN: 6414900383813
Pris fra 227 krtil 305 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 78 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 212 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Uponor telestat RENO/WGF 24V - Uponor Vario renoveringstelestat/WGF NC FT 24V 1W IP54 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 227 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Uponor telestat RENO/WGF 24V - Uponor Vario renoveringstelestat/WGF NC FT 24V 1W IP54
227 kr
Til butik
Uponor telestat RENO/WGF 24V - Uponor Vario renoveringstelestat/WGF NC FT 24V 1W IP54 billede

Produktspecifikationer

Mærke: UPONOR
Kategori: Gulvvarme
Farve: 1
Artikel nr.: 1141681
EAN: 6414900383813
Varenr.: 20638276
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Uponor Vario renoveringstelestat/WGF NC FT, 24V, 1W, IP54
228 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Uponor Vario renoverings telestat 24V.
238,75 kr
Til butik
Uponor Vario renoverings telestat 24V. billede

Produktinformation

Termoelektrisk 24 V som kan benyttes som en del af en totalrenovering af forældede eller ikke velfungerende gulvvarmekontrolsystemer, der er monteret på eksisterende installationer. Denne specielt udviklede Uponor renoveringstelestat monteres på det eksis...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Uponor
Kategori: Telestater
EAN: 6414900383813
Varenr.: 466235624
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Uponor Vario renoveringstelestat/WGF NC FT 24V 1W IP54
259 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Uponor Vario B telestat, 24V
279 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Uponor Vario Renoveringstelestat/Wgf 24
294,19 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Uponor Vario B telestat, 24V
305 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uponor telestat RENO/WGF 24V - Uponor Vario renoveringstelestat/WGF NC FT 24V 1W IP54 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uponor telestat RENO/WGF 24V - Uponor Vario renoveringstelestat/WGF NC FT 24V 1W IP54 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK227 kr266 krKøb
2WATTOO.DK228 kr228 krKøb
3vvsfittings.dk238,75 kr238,75 krKøb
4Elvvs.dk259 kr259 krKøb
5LavprisVVS279 kr279 krKøb
6Billigelogvvs.dk294,19 kr294,19 krKøb
7BilligVVS DK305 kr305 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Uponor telestat RENO/WGF 24V - Uponor Vario renoveringstelestat/WGF NC FT 24V 1W IP54

PriceData har fulgt prisen på Uponor telestat RENO/WGF 24V - Uponor Vario renoveringstelestat/WGF NC FT 24V 1W IP54 i 167 dage. Laveste pris i perioden er 212 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 218 kr.

Den nuværende pris på 227 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Uponor telestat RENO/WGF 24V - Uponor Vario renoveringstelestat/WGF NC FT 24V 1W IP54. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Uponor telestat RENO/WGF 24V - Uponor Vario renoveringstelestat/WGF NC FT 24V 1W IP54 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026227 kr3 kr (1%)
18. maj 2026224 kr3 kr (1%)
9. maj 2026227 kr1 kr (0%)
5. maj 2026228 kr15 kr (7%)
1. maj 2026213 kr4 kr (2%)
25. apr. 2026217 kr5 kr (2%)
24. apr. 2026212 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026213 kr4 kr (2%)
20. apr. 2026217 kr4 kr (2%)
19. apr. 2026213 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret