Gå til hovedindhold

Uponor telestat PLUS/Pro 24V - Uponor Vario PLUS telestat til Pro NC MT 24V 1W IP54

UponorEludstyrEAN: 6414900383790
Pris fra 248 krtil 338,75 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 90,75 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Uponor telestat PLUS/Pro 24V - Uponor Vario PLUS telestat til Pro NC MT 24V 1W IP54 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 248 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Uponor telestat PLUS/Pro 24V - Uponor Vario PLUS telestat til Pro NC MT 24V 1W IP54
248 kr
Til butik
Uponor telestat PLUS/Pro 24V - Uponor Vario PLUS telestat til Pro NC MT 24V 1W IP54 billede

Produktspecifikationer

Mærke: UPONOR
Kategori: Gulvvarme
Farve: 1
Artikel nr.: 6414900383790
EAN: 6414900383790
Varenr.: 20772808
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Uponor Vario Plus telestat til Pro fordelerrør 1", 24V
249 kr
Til butik
Uponor Vario Plus telestat til Pro fordelerrør 1", 24V billede

Produktinformation

Uponor Vario Plus telestat 24 Volt Strømløst lukket (NC) for sikkerhed Perfekt match til Uponor Pro 1" fordelerrør Udvendig gevind M30x1,5 mm for nem installation Den opdaterede model af Uponor telestaten erstatter ældre versioner, hvilket sikrer e

Produktspecifikationer

Mærke: Uponor
Kategori: Varmesystemer
Farve: black
EAN: 6414900383790
Varenr.: 466235524
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Telestat, Uponor Vario PLUS til Pro NC MT, 24V, 1W, IP54, gr
250 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Uponor Vario Plus telestat til Pro fordelerrør 1", 24V
279 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Uponor Vario Plus telestat til Pro fordelerrør 1", 24V
289 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
UPONOR VARIO PLUS TELESTAT TIL PRO NC 24
307,33 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Uponor Vario Plus Telestat Til Pro Nc 24
326,9 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Uponor vario plus telestat til pro nc 24
336,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Uponor Vario PLUS telestat PLUS/Pro 24V.
338,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uponor telestat PLUS/Pro 24V - Uponor Vario PLUS telestat til Pro NC MT 24V 1W IP54 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uponor telestat PLUS/Pro 24V - Uponor Vario PLUS telestat til Pro NC MT 24V 1W IP54 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK248 kr287 krKøb
2LavprisVVS249 kr249 krKøb
3WATTOO.DK250 kr250 krKøb
4CompletVVS279 kr279 krKøb
5BilligVVS DK289 kr289 krKøb
6EL-GROSSISTEN307,33 kr307,33 krKøb
7Billigelogvvs.dk326,9 kr326,9 krKøb
8MaintainIt336,25 kr336,25 krKøb
9vvsfittings.dk338,75 kr338,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Uponor telestat PLUS/Pro 24V - Uponor Vario PLUS telestat til Pro NC MT 24V 1W IP54

PriceData har fulgt prisen på Uponor telestat PLUS/Pro 24V - Uponor Vario PLUS telestat til Pro NC MT 24V 1W IP54 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 246 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 253 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 249 kr.

Den nuværende pris på 248 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Uponor telestat PLUS/Pro 24V - Uponor Vario PLUS telestat til Pro NC MT 24V 1W IP54. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Uponor telestat PLUS/Pro 24V - Uponor Vario PLUS telestat til Pro NC MT 24V 1W IP54 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026248 kr1 kr (0%)
3. jan. 2026249 kr3 kr (1%)
25. dec. 2025246 kr1 kr (0%)
24. dec. 2025247 kr1 kr (0%)
22. dec. 2025248 kr1 kr (0%)
20. dec. 2025249 kr1 kr (0%)
18. dec. 2025250 kr1 kr (0%)
16. dec. 2025251 kr1 kr (0%)
14. dec. 2025252 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret