Gå til hovedindhold

Wavin Adapter model VA32 til gulvvarme-telestat M28 som passer på Uponor/Wirsbo fordelerrør

WavinEludstyrEAN: 5708525460686
Pris fra 22 krtil 28,75 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 6,75 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 21 kr 26. maj

Sammenlign priser på Wavin Adapter model VA32 til gulvvarme-telestat M28 som passer på Uponor/Wirsbo fordelerrør og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin VA32 adapter fra Wirsbo til Wavin
22 kr
Til butik
Wavin VA32 adapter fra Wirsbo til Wavin billede

Produktinformation

VA32 adapter der anvendes mellem Wirsbo til Wavin.

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Varmesystemer
Farve: green
EAN: 5708525460686
Varenr.: 403596328
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin adapter va32 for telestat
22,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin Adapter VA32 (fra Wirsbo til Wavin)
23 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Telestat adapterring type VA32, M28x1,5mm (1 stk.)
23,29 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wavin Adapter Va32 For Telestat
23,72 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin adapterring VA32, telestat M28x1,5mm
24 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Adapter model VA32 til gulvvarme-telestat M28 som passer på Uponor/Wirsbo fordelerrør
25,79 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin adapter til Altech Wirsbo fordeler
28 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin adaptor-ring fra Wirsbo til Wavin 0633673/06336
28,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Adapter model VA32 til gulvvarme-telestat M28 som passer på Uponor/Wirsbo fordelerrør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Adapter model VA32 til gulvvarme-telestat M28 som passer på Uponor/Wirsbo fordelerrør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS22 kr22 krKøb
2MaintainIt22,5 kr22,5 krKøb
3BilligVVS DK23 kr23 krKøb
4EL-GROSSISTEN23,29 kr23,29 krKøb
5Billigelogvvs.dk23,72 kr23,72 krKøb
6WATTOO.DK24 kr24 krKøb
7CS MEGASTORE DK25,79 kr64,79 krKøb
8CompletVVS28 kr28 krKøb
9VVS.dk28,75 kr28,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Adapter model VA32 til gulvvarme-telestat M28 som passer på Uponor/Wirsbo fordelerrør

PriceData har fulgt prisen på Wavin Adapter model VA32 til gulvvarme-telestat M28 som passer på Uponor/Wirsbo fordelerrør i 166 dage. Laveste pris i perioden er 21 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 26,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 22 kr.

Den nuværende pris på 22 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Wavin Adapter model VA32 til gulvvarme-telestat M28 som passer på Uponor/Wirsbo fordelerrør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Wavin Adapter model VA32 til gulvvarme-telestat M28 som passer på Uponor/Wirsbo fordelerrør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202622 kr1 kr (5%)
26. maj 202621 kr1,5 kr (7%)
24. maj 202622,5 kr1,5 kr (7%)
17. maj 202621 kr
16. maj 202621,7 kr
12. maj 202621 kr
11. maj 202621,7 kr
18. apr. 202621 kr
17. apr. 202621,11 kr
9. mar. 202621 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret